Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки на прем'єрі "Алладіна": Соломка у картатій сорочці, Жан Гріцфельдт в рожевих шортах

У кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра фантастичного фiльму "Алладін".

Першими стрічку побачили Жан Гріцфельдт, В'ячеслав Соломка, Єлизавета Юрушева, Сергій Лещенко, Анатолій Анатоліч з сім'єю, Олексій Захарчук, Костянтин, група [Про], On i Ona, Ірина Зоря, Олена Бурба і багато інших.

Звезды на премьере фильма "Алладин"_11
Зірки на прем'єрі фільму "Алладін"
Звезды на премьере фильма "Алладин"_13
Зірки на прем'єрі фільму "Алладін"
Звезды на премьере фильма "Алладин"_17
Зірки на прем'єрі фільму "Алладін"

Ведучий В'ячеслав Соломка надів на прем'єру сорочку в клітинку, сині штани з червоним поясом і традиційний краватку-метелика.

Звезды на премьере фильма "Алладин"_1
Зірки на прем'єрі фільму "Алладін"

Дизайнер Жан Гріцфельдт, як завжди, був оригінальний у виборі образу для заходу. Він вдягнув синю спортивну майку і рожеві шорти. Волосся Жана на кінцях було пофарбоване в яскраво-малиновий колір.

Звезды на премьере фильма "Алладин"_8
Зірки на прем'єрі фільму "Алладін"

Фотогалерея Зірки на прем'єрі фільму "Алладін" (22 фото)

Про фільм:

Аграба – місто контрастів. У ньому живе дуже багато бідняків, які ледве зводять кінці з кінцями, іноді навіть переступаючи закон. І у них на виду завжди є султанський палац, де люди явно не бідують. Одна випадкова зустріч злодюжки Аладіна з принцесою Жасмин вселила в серце хлопця любов. Але хто він, а хто вона? Його копійчаних статків явно не вистачить для того, щоб завоювати серце дівчини, яким би щирим і добрим хлопець не був. Але чистота Аладдіна знадобилася візирові Джафару – хлопець може допомогти йому здобути жадану лампу з джином, яка знаходиться в зачарованій печері. Хлопцеві дійсно під силу її здобути – але ж необов'язково віддавати Джафару, можна забрати джина собі, щоб той втілював всі бажання в життя.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції