Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки на прем'єрі фільму "Черкаси": Вітвіцька у смугастій сукні, Карпа у світшоті з левом

Зіркові красуні першими подивилися українську воєнну драму.

Вчора у столичному кінотеатрі "Київська Русь" відбулася прем’єра фільму "Черкаси", заснованого на реальних подіях. Стрічка

У картині мова йде про однойменного морського тральщика, який під час анексії Криму на початку 2014 року був заблокований російськими судами в озері Донузлав. "Черкаси" став останнім українським кораблем, який чинив опір та не спустив державний прапор.

На прем’єру завітала знімальна команда: режисер Тимур Ященко, продюсерки Марта Лотиш та Ірина Клименко, актори Роман Семисал, Дмитро Сова, Євген Ламах, Олег Щербина, Руслан Коваль, Євген Авдєєнко, Михайло Воскобойнік, Олександр Лаптій, Вадим Лялько, Олесь Каціон та Вадим Запісочний, а також Юрій Федаш – командир U311 "Черкаси", який став консультантом фільму.

Прем'єра фільму "Черкаси"_26
Прем'єра фільму "Черкаси"

На заході виступи Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України. Він виконав частину саундтреку до фільму – пісні "Чорна Гора" та "Воїни Світла".

Прем'єра фільму "Черкаси"_4
Прем'єра фільму "Черкаси"

"Потужна енергія, яку дав мені Майдан, шукала виходу, де реалізуватися. Спочатку я побачив новину про "Черкаси". Я сам родом з Черкас, і це було дуже важливо для того, щоби фільм відбувся – це був нібито гачок, що зачепився у моїх мізках. І коли я побачив відео з корабля "Ольшанський", де хлопці співали "Воїни світла", а під відео було підписано, що це "Черкаси"… Тут всі внутрішні вектори зійшлися. Окрім спротиву й геройства цього тральщика, мені було дуже цікаво відкрити глядачеві світ воєнно-морських сил України. Я хочу присвятити цей фільм Україні за обраний незалежний шлях", – розповів режисер картини Тимур Ященко.

На прем'єру картини прийшли такі зірки як Соломія Вітвіцька, Наталка Карпа, Андрій Хливнюк, Віктор Андрієнко, Андрій Кокотюха, Ольга Навроцька, Олег Михайлюта "Фагот", Ахтем Сеітаблаєв, Володимир Ращук та інші.

Прем'єра фільму "Черкаси"_11
Прем'єра фільму "Черкаси"
Прем'єра фільму "Черкаси"_17
Прем'єра фільму "Черкаси"
Прем'єра фільму "Черкаси"_16
Прем'єра фільму "Черкаси"
Прем'єра фільму "Черкаси"_25
Прем'єра фільму "Черкаси"

Далі творці фільму вирушать до Черкас, де зустрінуться з моряками, які служили на тральщику "Черкаси" під час подій 2014 року. 3 березня відбудеться урочистий захід у Маріуполі – місті, в якому базується буксир "Корець", що став прототипом морського тральщика "Черкаси" для знімань. А наступного дня, 4 березня, знімальна група завітає до Запоріжжя.

Всеукраїнська прем’єра фільму відбудеться 27 лютого. 

Довідка

Синопсис: Лютий 2014 року. Починається окупація Кримського півострову. Мінний тральщик "Черкаси" разом з іншими українськими кораблями заблокований в озері Донузлав - шлях до моря перекритий затопленими судами російського флоту. Це пастка. Наші кораблі починають здаватися росіянам. Здається, іншого виходу просто нема.

Фільм засновано на реальних подіях. Історія останнього українського корабля у Криму, який чинив опір і продовжував відважну боротьбу.

Фотогалерея Прем'єра української воєнної драми "Черкаси" (26 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції