Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки в аеропорту: alyona alyona з картатими господарськими сумками полетіла на Балі

Артистка не боїться здатися смішною.

Реп-виконавиця alyona alyona після насиченого робочого року вирушила на довгоочікуваний відпочинок на Балі. Там артистка збирається присвятити себе написанню пісень, оскільки часу для цього в Україні майже не було через концерти, фестивалі та інші заходи.

У своєму Instagram alyona alyona опублікувала знімки з аеропорту. З собою вона взяла замість валіз дві великі картаті господарські сумки, з якими сфотографувалася в аеропорту. З ними вона має дуже кумедний вигляд.

alyona alyona_3
Instagram/Alyona Alyona
alyona alyona

Для поїздки співачка одягла чорну куртку, чорний світшот з написом, чорні штани та червоні черевики Native. Волосся вона зав'язала в пучок і була без макіяжу.

alyona alyona_2
Instagram/Alyona Alyona
alyona alyona

"Минулий рік видався дійсно насиченим у всіх аспектах - 18 країн, безліч нових міст, купа фестивалів, вагон концертів, тьма тьмуща нових знайомств та облич... В голові одне слово – фух.

Я так мало часу витрачала на творчість, до сліз прям. Стільки всього назбиралося в голові. Тре то усьо структурувати і виплеснути у нові треки.

Саме для цього ми командою прийняли рішення дременути на тривалий термін на Балі. В інший часовий пояс, щоб ніхто не телефонував, не кликав кудись бігти, щоб відпочити від постійного руху, концертів, журналістів і присвятити себе тому, що дійсно гарно виходить – творчості.

alyona alyona_1
Instagram/Alyona Alyona
alyona alyona

Все, що ми там будемо робити, плануємо екранізувати. Та про це - іншим разом. Але я не залишу вас надовго без своїх пісеньок. Хто чекає новий трек вже в січні?" – написала під фото артистка.

Бажаємо Альоні натхнення на нові пісні і добре відпочити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції