Тренд на сивину: чи готові українки наслідувати таку моду

Тренд на сивину: чи готові українки наслідувати таку моду

Тренд натуральності ще у 2019-му запустив всесвітньо відомий бренд, рекламуючи свої помади. Недосконалі зуби, не модельні губи і риси обличчя.

На червону доріжку Канського Кінофестивалю голівудські акторки вийшли із незафарбованими коренями. Усе, щоби продемонструвати своє природне старіння.

Про те, чи готові українки наслідувати світових знаменитостей - 23 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Алла - модель і акторка. Вже повністю сива. Ще й фарбуватися стала в насичену сивину.

Від природи мала каштанове волосся, а потім перетворилася на блондинку. Доки не запитала у перукаря - що нині у тренді. 

Модною природну сивину зробили голівудські зірки. Акторки Меріл Стріп та Сара Джесіка Паркер уже не перший рік пропагують відмову від штучної молодості, різноманітних препаратів та омолоджувальних процедур. Тепер черга дійшла і до фарби для волосся. На останньому Канському кінофестивалі до цієї компанії додалися й інші: Енді Макдовел, Хелен МІрен та Джоді фостер вийшли з сивими незафарбованими коренями на червону доріжку

Пандемія, за словами перукарів, стала вагомою причиною такого віяння. Через брак салонів, які працювали - натуральний вигляд увійшов в моду. Перукар, у якого клієнти переважно відомі люди, упевнений, голівудські акторки так поводяться невипадково. А намагаються таким чином повернути жінкам впевненість у собі.

Новини України: чи готові наші жінки наслідувати моду на сивину

Новини України: чи готові наші жінки наслідувати моду на сивину

Тренд натуральності ще у 2019-му запустив всесвітньо відомий бренд, рекламуючи свої помади. Недосконалі зуби, не модельні губи і риси обличчя. Тоді кампанія бренду отримала масу позитивних відгуків. Як і жіноче сиве волосся у Каннах. Втім українок такі тренди не надто захоплюють, кажуть перукарі. Модниці є, однак більшість сивину зафарбовує.

Наталя не робить маніпуляцій на обличчі, щоби виглядати молодшою, але волосся фарбує щомісяця.

Сиве волосся Алли запевняє, теж збирає компліменти. Хіба що чоловік із сином звикнути не можуть.

Так, каже, почувається жіночнішою. І навіть, якщо мода зміниться, більше фарбуватися не збирається.

Читайте також:

Наступна публікація