Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обираємо відеооператора на весілля: які послуги вони пропонують?

Весільна зйомка - широке поле для втілення всіх своїх ідей, тому не забудьте поділитися натхненням з відеооператором і вибрати найцікавіші варіанти. Його досвід роботи в різних умовах допоможе вам доповнити класичний фільм персональними моментами.

Одна з послуг, яка є обов'язковою в списку молодят - весільна відеозйомка. Часто пари нехтують цим пунктом, проте ніякі фотографії, навіть найкрасивіші, не можуть передати емоції цього дня так, як відеозапис.

Замовляти послуги відеооператора варто одними з перших, адже спектр їхніх послуг досить широкий і ваш підрядник може бути просто зайнятий на потрібну дату. Які ж послуги пропонують відеооператори:

Класичний весільний фільм. Він є основним для всіх молодят, тому видеограф повинен бути професіоналом своєї справи, щоб вибрати кращий матеріал і цікаво його змонтувати. Сьогодні існує багато стилів весільної зйомки і ви маєте шанс на один день опинитися немов на знімальному майданчику. А красиві відеоефекти і накладена музика додадуть матеріалу необхідного настрою.

Короткий весільний ролик. Таке відео тепер замовляють найчастіше, адже коротке відео легко можна відправити всім гостям, які живуть далеко і не можуть долучитися до сімейного перегляду. Крім того, молодята завжди можуть поділитися роликом в соцмережах і отримувати приємне щорічне нагадування.

Інтерв'ю для показу на весіллі. Саме так, ми говоримо про інтерв'ю молодят з найцікавішими для гостей питаннями: як вони познайомилися, як проходило пропозицію руки і серця, які звички у їх улюблених тощо. Короткий ролик легко можна змонтувати і продемонструвати гостям на весіллі, урізноманітнивши таким чином святкування.

Запис з привітаннями від гостей. Відео-сюрприз від гостей - що може бути приємніше для молодят після весілля? Відеооператор поспілкується з присутніми на святі і запише їх вітання і короткі відповіді на вікторину про наречених. Трохи монтажу і підготовки - і ось ви вже маєте чудове відео, яке завжди можна переглядати для поліпшення настрою!

Каталог весільних відеооператорів України:

Залиште свій коментар

Вибір редакції