Українські балетні танцівники вийдуть на берлінську сцену, аби підтримати постраждалих у війні співвітчизників

Дата публікації
Перегляди
5529
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські балетні танцівники вийдуть на берлінську сцену, аби підтримати постраждалих у війні співвітчизників

Пресслужба

24 вересня в межах ініціативи #supportUkraine в берлінському "Театрі на Потсдамській площі" покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro.

Головна мета шоу — підтримати Україну. Усі отримані з продажу квитків кошти підуть до благодійного фонду Tabletochki. Наразі він підтримує всіх, хто постраждав від війни в Україні. Зокрема, допомагає сім’ям в евакуації, медикам з оснащенням лікарень та орендою амбулаторних квартир, здійснює психологічну допомогу та багато іншого. 

Балет Radio & Juliet — це симбіоз мінімалістичної й іноді бравурної хореографії від Едварда Клюге та емоційної музики від Radiohead. Чуттєвий альбом O.K. Computer і незрівнянна пластика українських танцівників зі світовими іменами змушують глядача подивитися на шекспірівську історію про двох закоханих під іншим кутом. Недивно, що ця створена 2005 року постановка мала шалений успіх у Європі, США та Азії.

Пресслужба
Пресслужба

Балет Quatro — це незмінний хореограф Едвард Клюге і прониклива музика Мілко Лазара. Завдяки їхній синергії під час спектаклю утворюється новий творчий симбіоз — віолончель, фортепіано та танець. Нічого зайвого.

Пресслужба

Нещодавно українські балетні танцівники з дітьми полишили свої домівки і все, що мало для них цінність. 24 вересня вони танцюватимуть для того, щоби допомогти своїм співвітчизникам, які опинилися в складному становищі через війну. Артисти з жахом розповідають, як їхні родичі та друзі з України ховаються від обстрілів у підвалах без світла, газу й води та евакуюються з немовлятами без речей першої необхідності.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5529
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація