Чому не варто боятися робити помилки: поради від колишньої спецагентки

Чому не варто боятися робити помилки: поради від колишньої спецагентки

Чому не варто боятися робити помилки / Фото: Credits

Помилка та падіння – далеко не завжди кінець, інколи це старт чогось нового, важливо лише зрозуміти, як правильно приземлитися і знову піднятися.

Колишня спецагентка США Evy Poumpouras поділилася з підписниками своїми думками, чому не варто боятися власних помилок та як їх використати з користю для себе.

Відповідати за свої рішення також означає нести відповідальність за власні помилки. А помилятися – це абсолютно нормально, й нічого страшного в цьому немає. Адже чим більше помилок ви робите, тим стійкішими стаєте.

Стійкість – це можливість впоратися з труднощами та подолати їх, проте якщо цього не сталося і ви не досягли успіху, у вас буде можливість відновитися, воскреснути з попелу, немов той фенікс, і попри все рухатися далі.

Але якщо ви витрачаєте свій час на уникнення стресу, конфліктів і проблем, не вирішуючи їх, а просто тікаючи від них під ковдру, як ви хочете й уявляєте здобути та віднайти в собі стійкість духу? Тікаючи від усього в цьому світі, ви не матимете сили волі та стійкості, на жаль, але це факт.

Кожні ваші падіння та перемога – це практика, уроки, які вас загартовують, і коли перед вами постане дійсно складна ситуація, що спробує вибити землю з-під ніг, а таке станеться, таке завжди стається, адже ніхто не може уникнути цього, ви матимете змогу стійко все перенести та пережити.

Життя – це "револьверні" двері, які можуть закрутити вас у вихор, від якого просто почне нудити. І у вас має бути достатньо сил, щоб впоратися з ситуацією і зупинити їхній оберт із найменшими поганими наслідками для себе. У вас має вистачити сил і наснаги на спілкування з різними, часто неприємними та складними людьми, на вирішення надскладних ситуацій, щоб іти по життю з високо піднятою головою.

Ви маєте навчитися розв'язувати проблеми, а зробити це можна, лише роблячи помилки.

Читайте також:

Жінки в умовно чоловічих професіях: що є викликом – психологічний фактор чи фізичний?

Жінки в умовно чоловічих професіях: що є викликом – психологічний фактор чи фізичний?

Повʼязані теми:

Наступна публікація