Чуже весілля: як самотнім пережити шлюбний сезон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кінець літа і початок осені здавна вважаються сезоном, коли cвяткують весілля. Але що робити, якщо всі навколо – зокрема найкращі подруги – виходять заміж і одружуються, а ви, як і раніше, самотні? Як пережити чуже весілля, на якому ви лише гість?

Бажаємо щастя!

Найкращою реакцією на чуже весілля можуть бути тільки щирі почуття – радість за молодят і побажання їм щастя. У такому ставленні – крім загальнолюдського – є й практичний, навіть, якщо хочете, корисливий, сенс. Щоб це зрозуміти, потрібно мислити логічно. Переконайтеся самі: якщо ваша подруга змогла знайти свою другу половинку, значить, це можливо в принципі, отже, одного разу її зустрінете і ви, і, можливо, набагато раніше, ніж думаєте і сподіваєтеся. Ну а зі щастям зовсім просто: чим щиріше ви побажаєте його іншій людині, тим швидше і в набагато більшому обсязі воно повернеться до вас – закон бумеранга ніхто не скасовував.

Насолоджуємося

Весілля – досить приємний, веселий і, чого вже там приховувати, смачний захід.

І замість бундючитися, страждаючи через свою самотню долю, краще отримати задоволення від приємного проведення часу і смачного святкового столу. Не варто боятися зайвих калорій – ви їх легко спалите тут, на танцполі. До того ж не варто забувати, що у нареченого багато неодружених друзів, а ви, цілком можливо, у фіналі свята зловите букет нареченої. Тож, не виключено, що з часом ви будете дякувати їй за своє особисте щастя.

Розважаємося

Не варто забувати і про те, що після весільної подорожі на нареченого і наречену чекають побутові клопоти, які неабияк охолодять їх любовний запал. До того ж поодинці ні своїм часом, ні самими собою вони більше не зможуть розпоряджатися будь-яке рішення їм доведеться ухвалювати удвох. Так чому б вам не скористатися часом своєї самотності, щоб розважитися – наприклад, походити по нічних клубах, магазинах або вирушити подорожувати. Не можна сказати, що після весілля таких задоволень у вас не буде – розважатися можна і в компанії чоловіка, але, повірте, в "одиночному плаванні" є своя принадність.

Шукаємо хобі

Чудовим способом відволіктися від сумних думок про нещасливе особисте життя є хобі – як вже наявне, але давнє, забуте і закинуте, так і абсолютно нове, незвідане.

Якщо не хочете реанімувати колишнє захоплення, подумайте про те, чим ви давно мріяли займатися у вільний від роботи час. Можливо, вас захоплює вишивка хрестиком, гладдю або бісером, і ви хотіли б опанувати цей вид рукоділля. Або ви давно збираєтеся навчитися готувати десерти, як професійний кухар. На курси і тренінги, що навчать будь-яким новим навичкам, зараз можна записатися на кожному кроці, тож не пропустіть таку можливість – нове захоплення відволіче вас від сумних думок.

Самотність не вада

Пам'ятайте, що самотність – не вада і не фізична потворність, і в тому, що ви поки не знайшли пару, вашої провини немає. До того ж доленосна зустріч відбувається тоді, коли вона цією самою долею визначена, а не раніше і не пізніше. Не вбивати ж вам час, розпочинаючи з нелюбом тільки тому, що коханого у вас поки немає, адже, як говорив Омар Гайям, "ти краще будь сам, ніж разом будь з ким".

За допомогу у розкритті теми дякуємо психологині Марині Єлисєєвій.

Олександра Волошина

Залиште свій коментар

Вибір редакції