Що означають нічні жахи, які снилися кожному

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розгадка вас здивує.

Ми часто не розуміємо, як реагувати на страшний сон. Здається, що він – зловісне послання з потойбічного світу, яка віщує наближення біди. Однак такі сни, як і ті, у яких більш приємний сюжет, – всього лише віддзеркалення нашого життя наяву.

Тому сьогодні в щоденнику сновидінь 5 частих нічних жахів і їхнє значення.

Сон про переслідування

Сон, у якому намагаєшся втекти від когось або від чогось, свідчить про те, що наяву ти відчуваєш тривогу. Можливо, справа в надмірному навантаженні на роботі чи навчанні. Або ж ти переймаєшся проблемами у стосунках із близькими. У будь-якому разі зараз саме час розібратися, від чого ти тікаєш наяву. Адже саме ситуація, яку тобі складно прийняти, переслідує тебе уві сні.

Сон, у якому падаєш

Падіння асоціюється з повною втратою контролю. Тому цей сон означає, що певна ситуація змушує тебе відчувати себе безпорадним. Роздуми про те, що тобі не вистачає сил або таланту для виконання якої-небудь роботи, наяву шкодять твоєї самооцінки, а уві сні – «кидають» тебе з неба додолу.

Сон про подружню зраду

Насамперед не варто вважати таке сновидіння віщим. Ймовірно, воно лише свідчить про твого страху перед самотністю. Також зрада коханої людини сниться, коли насправді тобі не вистачає його уваги. Тому перш ніж робити висновки, проаналізуй перераховані варіанти.

Сон про нечисту силу

Не поспішай лякатися, якщо у сні бачиш прояви нечистої сили. Такий сон, ймовірно, означає, що наяву ти відчуваєш негативний вплив обставин. Можливо, у тебе є нещирий друг або твоя робота більше не приносить тобі задоволення. Містичне сновидіння лише підказує, що настав час зрозуміти, хто або що заважає тобі насолоджуватися життям.

Сон про повернення до школи

Якщо приснилося, ніби знову сидиш за партою – шукай причину в роботі. Сон про запізнення на навчання може уособлювати виснажливий дедлайн. А урок, який повторюється знову і знову, ймовірно, означає, що наяву ти намагаєшся самоствердитися в колективі. Негаразди в професійній сфері часто нагадують нам про підліткові комплекси. Звідси і сни про насичені емоціями шкільні роки.

Надія Вишневська

Читайте також: Сила інтуїції: що означають сни про подружню зраду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції