Що робити, якщо ви спіймали букет нареченої

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для того аби впіймати букет нареченої на весіллі у подруги, зазвичай доводиться поборотися: охочих отримати цей символ швидкого заміжжя часто хоч ставок гати. І ось після відчайдушної – в прямому сенсі цього слова – боротьби це диво флористичного мистецтва, щоправда, злегка общипане (потенційні наречені все-таки урвали і собі "шматочок щастя"), нарешті у вас в руках. І що тепер з ним робити? Використовувати за призначенням – тобто як букет – не можна. Викинути – шкода, не дарма ж ви за нього боролися.

Ритуальним предметам не місце у вашому будинку

Звісно, можна віднести здобутий "трофей" додому. Але тоді приготуйтеся до того, що він так і залишиться трофеєм – тобто ви зможете спочатку поставити його у вазу, потім засушити і, знову-таки, поставити у вазу, але вже як ікебану. Можете навіть почепити на стіну і демонструвати гостям. Ось лише свою основну роль – талісмана, здатного наблизити ваше власне весілля – він не зіграє. Чому? А тому що весільний букет – ритуальний предмет, і у вашому будинку йому не місце, і не місце там, наприклад, церковному начинню або іншим предметам, які священики використовують під час служби. Нікому і на думку не спаде нести їх після цього додому, а ось букет нареченої, який за своєю суттю нічим від них не відрізняється, ми охоче беремо з собою, а потім ще й дивуємося: чому прикмета не спрацювала – букет ми спіймали, а заміж чомусь не вийшли?

 

 

Вигадай свій ритуал

Ритуальному предмету потрібен свій ритуал. Щоправда, оскільки традиція ловити букети на весілля прийшла до нас із Заходу, у нас таких ритуалів поки не існує. Безвихідне становище? Анітрохи! Його цілком можна... вигадати самій. Будь-який ритуал розрахований на нашу підсвідомість, якій абсолютно все одно, хто його "автор"  – багатовікова народна мудрість або ви самі. Головне, що, здійснюючи його, ви кажете підсвідомості "бути по-вашому" – тобто якомога швидше і якісніше виконати ваше бажання, в цьому випадку про швидке заміжжя.

 

свадьба, невеста, жених
www.credits

 

"Неси його, річечко"

Як саме провести ритуал, повинна вирішувати винятково ваша фантазія, головне, нічим її не обмежувати. Ну, а щоб стимулювати творчу уяву, давайте розглянемо два можливих варіанти.

Якщо з букетом, який ви зловили, наречена вінчалася в церкві – тобто він освячений під час цієї церемонії, то правильніше буде його в церкві і залишити. Якщо після весілля ви будете перебувати далеко від того храму, в якому відбувалося вінчання, не страшно – можна зайти в будь-який інший і залишити його там, де зазвичай ставлять квіти у вазах.

 

 

Якщо весільна реєстрація відбувалася в РАГСі, то і поводитися з ним можна вільніше. І тут на допомогу можуть прийти народні традиції, наприклад, ритуал ночі на Івана Купала, коли дівчата, гадаючи, плели і пускали їх на воду. Такий вінок називався приворотним: вважалося, що він обов'язково "приведе" до дівчини нареченого, і з'явиться він з того боку, до якого цей самий вінок попливе. Кажуть, спрацьовувала прикмета на всі сто відсотків, то чому б нею не скористатися? Загадайте бажання і киньте спійманий букет в річку. Якщо будете вірити, воно обов'язково здійсниться.

За допомогу у розкритті теми дякуємо вчителю з багаторічною практикою, майстру, яка володіє стародавніми енергетичними техніками і знаннями, пройшла навчання в Університеті "Єдності" в Індії, Діані Щербанській.

Олександра Волошина

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції