Теорія 12 смакових відтінків: як підняти собі настрій і не погладшати

Дата публікації
Перегляди
908
Теорія 12 смакових відтінків: як підняти собі настрій і не погладшати

Усім відомий вислів "заїдати проблему", коли за будь-якої неприємності ми біжимо до холодильника, змітаючи все, що там є, — відчуття ситості, нехай і ненадовго, заспокоює нас, заглушаючи почуття образи, тривоги, занепокоєння.

На жаль, така "психотерапія" дуже погано відбивається на фігурі — якщо заїдання перетворюється на звичку, зайва вага — а разом із нею і всі супутні їй хвороби і нездужання — стає вашим постійним супутником. На щастя, є й інший спосіб подолання депресії за допомогою їжі, який не має жодного стосунку до переїдання. Про те, що він собою являє і як працює, розповідає вчителька з багаторічною практикою, майстриня, яка володіє давніми техніками і знаннями, що пройшла навчання в Університеті "Єдності" в Індії, Діана Щербанська.

Одноманітна їжа псує настрій

З тим, що їжа відіграє величезну роль в нашому житті, сперечатися важко, та й не має сенсу, оскільки вона не тільки дає нам фізичне відчуття ситості, але і забезпечує силами, необхідними для життя і діяльності. Але є і ще один аспект, про який ми часто забуваємо, а, можливо, і просто не знаємо — вона впливає на наш емоційний стан. Якщо наша їжа одноманітна, ми сумуємо і сумуємо, не задоволені життям і постійно впадаємо в депресію.

Теорія дванадцяти смакових відтінків

Щоб життя не викликала у нас журбу і нудьгу, на нашому столі повинно перебувати дванадцять різних смакових відтінків — кисле, гостре, солодке, прісне і мікс — в цьому сенсі абсолютно незамінні салати, в яких різні смаки змішуються — можливо, саме тому ми готуємо їх на свята? Для нашого фізичного тіла таке смакова різноманітність непотрібна, йому за великим рахунком все одно, що є у нас в шлунку — хоч каміння і цвяхи, головне, щоб він відчував наповненість і міг перетравити свій вміст. А ось наше емоційне тіло — тіло наших емоцій — завдяки харчовій різноманітності почувається задоволено і комфортно.

Незадоволеність життям, яка призводить до депресії, накопичується у нас роками. Її жертвою може стати людина, життя якої  укладається в просту формулу "будинок — робота — дім", молода мама, яка сидить в декреті з дітьми і у неї не так вже й багато можливостей соціалізуватися, або літня людина, змушена багато часу проводити вдома з єдиним "співрозмовником" — телевізором. Всі вони сумують, не розуміючи, що причина їхнього стану не в зовнішньому, а у внутрішньому світі — їм просто не вистачає смаків. Якщо людина нагодована зсередини, вона усім задоволена, а світ навколо представляється їй  яскравою і цікавою картиною, якщо ж всередині у неї емоційна порожнеча, їй потрібно безліч різних пригод зовні — поїздок, подорожей, веселих компаній, шопінгу. Зрозуміло, ніхто не змушує вас відмовлятися від цікавого та захоплюивого, повного  подій життя, просто не варто робити його самоціллю і таким чином вгамовувати внутрішній емоційний голод — для цього є більш легкий і доступний спосіб.

Тому, якщо у вас щось не ладнається, ви незадоволені своїм життям і оточенням, вам хочеться все кинути і втекти, куди очі бачать, вам здається, що десь життя йде, в той час як у вас вона монотонне і нудно минає, подбайте про те, щоб під час будь-якої трапези — будь то сніданок, обід або вечеря — на столі стояли страви, що забезпечують вам мінімум десять, а максимум — дванадцять смакових відтінків.

Спеції важливі

Важливе запитання нашої теми: як урізноманітнити свою їжу, адже змінити склад продуктів, які входять в наш раціон, досить важко — як правило, ми їмо те, що росте, там, де ми живемо. Але нам цілком до снаги змінити і урізноманітнити їхній смак — тут нам на допомогу приходять спеції. Вони прикрашають нашу реальність, за допомогою нового смаку роблячи її багатогранною, що переливається, як діамант.

Читайте також: Спеції як ліки: показання та протипоказання