У чому ходити вдома

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні ми знаємо практично все про одяг "для виходу", легко оперуючи назвами відомих марок і брендів та іменами знаменитих кутюр'є. А ось про одяг для дому нам, як і раніше, відомо небагато. І тут кожна обирає вбрання, орієнтуючись тільки на свої власні смаки, уподобання і уявлення про те, як це має бути.

Але ж є загальні правила, які дозволяють не тільки правильно обрати домашній одяг, але і значно поліпшити якість життя. Про деякі з них розповідає вчителька з багаторічним досвідом, майстриня, яка володіє багаторічними старовинними техніками і знаннями і завершила навчання в Університеті "Єдності" в Індії Діана Щербанська.

Сукні та спідниця

Жінка залишається жінкою скрізь, зокрема і вдома. Хоча правильніше було б сказати, особливо вдома, де вона може відпочити від навколишнього, переважно чоловічого, світу і поповнити свої енергетичні запаси. Тому правило домашнього одягу для жінок писане століттями – це довга сукня або спідниця "в підлогу". Під час ходіння такий одяг утворює вихор, який збирає енергію і насичує нею жінку. А вже далі жінка повертає цю енергію своєму будинку, перетворюючи її на затишок. До того ж робить це часто несвідомо: проходячи домом чи то поправляє фіранку, чи то серветку, щось додає, ставить книгу на полицю. Як наслідок, будинок просто насичується її увагою.

Але домашній одяг потрібнен не тільки для того, щоб вправно робити хатню роботу, а для того, щоб відпочивати. Тому силуети тут треба обирати вільні, повітряні, а тканини – неодмінно натуральні. Так ви швидше зможете розслабитися і відновити сили.

Спортивний костюм

Спортивні костюми, якими зараз захоплюються всі навколо (втім, схоже, мода на них ніколи й не минала), краще залишити для спортзалу. Не найбільш вдалий варіант і старі, потерті джинси. Тому, якщо вам незручно ходити дома в сукні, віддайте перевагу вільним штаням, кюлотам – ці штани за рахунок своєрідного крою нагадують спідницю.

Читайте також: ХАТНЯ РОБОТА ЯК ЖІНОЧА ПРАКТИКА

Халат

Цілковите заперечення халатів як одягу, що категорично не підходить для будинку, не може бути правильним вже хоча б тому, що халати бувають різні.

Наприклад, махровий халат – такий пухнастий, затишний. Він дає захист і насолоду, яку жінка може подарувати собі сама, без чиєї-небудь участі. Без такого халата неможливо обійтися, наприклад, після ванни і душу або просто холодним зимовим вечором.

Халати, які для багатьох з нас служать домашніми сукнями, теж існують у найрізноманітніших варіантах.  У теплому халаті можна почуватись трохи старенькою, а в шовковому з драконами або хризантемами – богемної дамою.

Халат, подарований коханою людиною, ми носимо, щоб підтримувати свої почуття до нього. Але якщо він вже старий і затертий, то точно така ж і наша любов – все лишилося в минулому, сьогодні у вас почуттів до цієї людини немає. Не принижуйте колись улюблену вами річ, краще, сказавши їй спасибі за все пережите, попрощайтеся і – вкиньте її у відро для сміття.

Не варто носити і домашні речі, пов'язані з неприємними спогадами або хворобами. Наприклад, все минуле літо ви погано почувались і, так вже вийшло, практично не знімали свій улюблений атласний халатик. Цього літа проблем зі здоров'ям у вас немає, але, одягаючи річ, яку носили минулого року, ви підсвідомо занурюєтеся і торішній моральний стан.

Більше одягу гарного і різного

Проблема ще й у тому, що ми дуже часто змінюємо одяг для роботи і вулиці, а ось вдома можемо довгий час не вилазити з однієї і тої сукні або халата. А одяг для дому теж повинен бути різноманітним, відповідати кожному нашому настрою і стану.

Ще одна вимога до одягу для дому – він обов'язково повинен бути красивим. Звичайно, домашня сукня– це не коктейльне вбрання, чудернацькі фасони і аксесуари тут недоречні. Але красива шпилька або пов'язка для волосся прикрасять вас, а ручна вишивка або плетені фрагменти – ваш одяг, навіть найпростіший. По-перше, це важливо для нас самих – навіть випадково глянувши на себе в дзеркало, ми повинні отримувати естетичну насолоду. По-друге, це важливо для сімейних стосунків. Чоловік цілий день був на роботі, де його оточували красиво одягнені, майстерно нафарбовані жінки, які, як мінімум, звертали на нього увагу, а, як максимум, намагалися йому сподобатися. Після всієї цієї жіночої пишноти він повертається додому, і яку картину бачить – свою рідну дружину, в старому халатику. Не треба бути дуже розумною, щоб розуміти: такого не можна допускати ні в якому разі!

Ще один секрет для тих, хто спрямований на досягнення професійного, громадського або матеріального успіху: речі, навіть домашні, не повинні бути дешевими. Наша підсвідомість все сприймає. Вона дивиться, що на нас одягнуте, і обирає собі відповідну роль. Хочете бути дорогою жінкою, носіть дорогі речі навіть вдома.

Взуття

Щодо взуття діють всі перераховані вище правила. Воно повинно бути зручним, красивим, бажано з натуральних матеріалів. Його має бути багато, щоб підходило під будь-який ваш настрій і поєднувалося з усіма наявними у вас домашніми сукнями і халатиками. І ніякий старих або – не дай боже! – розірваних капців. Потрібно позбутися і домашнього взуття чоловічого фасону. Воно повинно дарувати жіночу енергію, тому віддайте перевагу східним парчевим капцям із загнутим передом і капцям, оздобленим мереживом, хутром і стразами. Що ж до етикету, то він рекомендує носити вдома балетки. Важко сказати, наскільки це зручно, наприклад, на кухні, але для приймання гостей підійде щонайкраще.

Олександра Волошина

Читайте також: 10 трендів сезону весна-літо 2020

Залиште свій коментар

Вибір редакції