Як бути щасливою. 12 порад психологів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позбутися зайвого і насолоджуватися життям - легко.

Бути щасливою – просто. Іноді для цього треба лише зупинитися і сказати собі – СТОП. Я доросла жінка, вільна. Я сама буду вирішувати, як мені діяти і що робити зі своїм життям.

Знайти гармонію часто нам заважають речі і звички, які непомітно ввійшли в наше повсякденне життя і які, насправді, є перепонами на шляху до щастя. Ми зібрали 12 порад психологів – як позбавитися від зайвого і насолоджуватися життям повною мірою.

1. Забудьте про необхідність завжди справляти добре враження на інших.

Перестаньте напружуватися в спробі бути не такою, якою ви є насправді. Це марно. Подобатися всім навколо – просто неможливо. І це вже точно не залежить від ваших постійних зусиль виглядати ідеально і поводитися так, як вам невластиво. Повірте, ті, хто вас дійсно любить і цінує, дуже добре знають вас справжню і будуть любити – всупереч усьому. Тому зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я.

2. Припиніть чинити опір змінам.

Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися далі. Зміни неможливо спрогнозувати, але варто навчитися гнучкості і спокою у сприйнятті нового. Адже життя – це рух. Пам'ятайте, зміни допомагають поліпшувати наше життя і життя оточення.

3. Забудьте про потреби завжди доводити свою правоту.

Серед нас багато тих, хто готовий доводити свою точку зору навіть під загрозою розриву прекрасних стосунків, заподіюючи біль і створюючи стрес. Воно того не варте.

4. Відпустіть контроль.

Відмовтеся від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, людей. Якщо це рідні та близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозвольте їм бути такими, якими вони є.

5. Відпустіть почуття провини.

Почуття провини супроводжує нас все життя. Спочатку ми щось повинні батькам і вчителям, потім – коханим, дітям, колегам. Крім того, в житті набереться багато талановитих маніпуляторів, які змусять вас почувати провину. Позбавтеся від почуття провини і відразу стане легко дихати.

6. Уникайте спілкування з токсичними людьми.

Токсичні люди можуть бути вашими колегами або членами сім'ї. Після розмови з ними ви відчуваєте втому, роздратування, спустошення, душевний біль. І так відбувається знову і знову. Намагайтеся бачити і чути цих людей як можна рідше. Життя коротке, нехай знайдуть собі іншу жертву.

7. Зупиніть негативну розмову з собою.

Як багато людей завдають собі шкоди тим, що дозволяють негативним думкам і емоціям керувати їхнім життям. Не вірте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви краща і здатні на більше, ніж вважаєте.

8. Забудьте про постійну потребу скаржитися.

Існує безліч речей (людей, ситуації, події), які роблять нас нещасними, сумними і пригніченими. Але ніхто не зробить вас нещасною, якщо ви самі того не захочете. Не варто концентруватися на поганому і нескінченно шукати винних. Ви їх знайдете, і що далі? Це вже точно нікому не принесе щастя і гармонію.

9. Відмовтеся від критики.

Припиніть критикувати людей, які відрізняються від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.

10. Не роздавайте ярлики.

Припиніть ставити ярлики на людей і події, про яких ви нічого не знаєте або просто їх не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.

11. Відпустіть минуле.

Це дійсно складно. Особливо, коли минуле подобається тобі більше, ніж сьогодення, а майбутнє трохи лякає. Між тим, щасливі події можуть нас чекати попереду незалежно від того, скільки нам років і що хорошого було в житті.

12. Цінуйте сьогодення.

В кожному дні можна знайти щось хороше. Адже невідомо, що чекає на нас завтра. Тому знайдіть щастя сьогодні і тримайте це почуття в собі. Цього вчить філософія Сходу – зупинити мить і насолоджуватися ним. Життя прекрасне. Просто озирніться навколо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції