10 ознак того, що чоловік вас не кохає

Дата публікації
Перегляди
921к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
10 ознак того, що чоловік вас не кохає

Фото: Credits

Буває, що жінкам так важко повірити в те, що партнер їх не любить, що вони навіть за очевидними ознаками відмовляються це зрозуміти. Водночас вони постійно шукають ознаки любові і, якщо не знаходять, то вигадують. Що швидше знімеш з себе рожеві окуляри і зрозумієш, що кохання минуло або його й взагалі не було, то швидше будеш щаслива в стосунках – хай не з цим чоловіком, то з іншим. Але для цього потрібно шукати не ознаки любові, а тверезо подивитися на ознаки нелюбові.

Отже, ваш чоловік вас не кохає, якщо:

Він про це говорить відверто або натяками. Чоловік може говорити вам: "Ти тільки в мене не закохайся", і це означає, що він сам не закоханий і палати почуттями до вас не планує. Він також може говорити про те, що вже відкохав своє і не зможе полюбити. Він може говорити: "Я маю до тебе найніжніші почуття". Ось це все не про любов, і навіть не сподівайтеся, що вона коли-небудь з'явиться. Якщо ви його любите і вам важливо, щоб кохання було взаємним, йдіть від нього.

Він вам зраджує. Більшість з коханою жінкою моногамні. Йому ні для чого зраджувати, якщо він кохає. Він навіть і не дивиться на інших, тому що серед інших немає іншої такої ж коханої. Є чоловіки, залежні від сексу, їм важливо отримувати секс від різних жінок. При цьому вони можуть любити одну. Але таких чоловіків, по-перше, мало, по-друге, вони часто відверто говорять про свою любов до багатьох жінок, і навіть одразу пропонують вільні стосунки, за яких обидва партнери могли б мати іншого. Тоді вже вам вирішувати, чи потрібна вам любов такого чоловіка. Якщо ж ваш коханий вас переконує в тому, що всі чоловіки полігамні, не намагайтеся його переконати. Йдіть, він вас не любить.

Ваші стосунки тривають вже близько півроку, але все ще не перейшли з формату секс-онлі у формат стосунків без зобов'язань. Часто жінки думають, що вони у стосунках, натомість для нього це просто секс. Навіть якщо ви зустрічаєтеся не тільки заради сексу, а регулярно ходите з ним в кіно і ресторани, з його боку це можуть бути лише стосунки без зобов'язань. Він вам ще не освідчився? Не захотів жити з вами разом? Не знайомить зі своїми дітьми від попереднього шлюбу і не намагається познайомитися з вашими? Якщо вас не влаштовують стосунки формату секс-онлі, йдіть від нього.

Ставиться до вас недбайливо. Ваш чоловік може говорити вам, як він сильно вас кохає, але водночас не подбає про вашу безпеку, коли ви займаєтеся анальним сексом. Або ж може сказати що-небудь образливе про вашу улюблену роботу. Говорить з вами про інших жінок, особливо, якщо вас із ними порівнює не на вашу користь. Або після того, як ви сказали, що якийсь його вчинок для вас дуже неприємний, продовжує це робити, кажучи: "Пробач, ну от такий я негідник, мене вже не переробиш. Але ж я кохаю тебе!" Не кохає, не тіште себе ілюзіями.

Не телефонує вам. Якщо чоловік не телефонує вам, коли їде у відрядження, не знаходить протягом дня часу вам зателефонувати, щоб побажати доброго ранку чи гарних снів, або ж дізнатися про ваше самопочуття, коли ви повідомили, що нездужаєте, не виправдовуйте його забудькуватість зайнятістю.  Закоханий чоловік, навіть коли зайнятий, не забуває зателефонувати.

Не дотримує обіцянок. Якщо він пообіцяв щось для вас зробити і не зробив, значить, йому це не важливо. Не варто виправдовувати цей обман і вірити в те, що він зайнятий, забув або не має можливості. Якщо він регулярно забуває або не має можливості, значить, він просто не надто любить вас. Розірвіть стосунки з чоловіком, для якого ви не настільки важлива, щоб перетворити свої слова на вчинки.

Не прагне полегшити вам життя. Чоловіка, який любить, навіть просити не треба про допомогу, він сам її запропонує, варто вам лише словом зачепити якусь проблему. Кохати — це дієслово. Людина, яка кохає, може не говорити про любов, але про його справжні почуття говорять його вчинки.  Чоловік, який кохає, обов'язково допомагатиме вам і в побутових питаннях, і з грошима, і в роботі, і у вихованні ваших дітей.

Не просить вашої руки, хоча знає, що ви хочете за нього заміж. Якщо чоловік на всі ваші натяки каже, що штамп у паспорті не головне, хоча ви живете разом вже кілька років, йдіть від нього. Навіть якщо він кохав вас на початку стосунків, зараз його любов згасла, і його тримає з вами звичка.

Не займається з вами сексом. Якщо ваш чоловік не горить бажанням бачити вас без білизни регулярно, зовсім неважливо, чи з'їдає робота всю його енергію, або це у нього сезонне, або його більше почали цікавити комп'ютерні ігри. Якщо б він вас кохав, він би якось розібрався з цією проблемою. А так він просто не кохає тебе так, як раніше. Є чоловіки, які кохають і хочуть своїх жінок протягом багатьох років. У цьому, безумовно, велика заслуга і жінок, здатних підтримувати вогонь любові у стосунках. Але якщо вогонь любові починає згасати, насамперед зазвичай згасає потреба чоловіка займатися сексом зі своєю партнеркою.

Він не ваш чоловік. Якщо ви перебуваєте в любовному трикутнику, чоловік одружений і не йде від дружини, не вірте в його любов. Він не любить вас настільки, щоб пожертвувати своїм комфортом. Йдіть.

Від чоловіків, які не люблять, треба йти, щойно ви зрозуміли, що подобались. В такому разі є ймовірність, що він засумує за вами і його любов розгориться з колишньою силою або стане більшою, якщо її бракувало. Продовжуючи перебувати у стосунках, в яких вас не люблять, не варто сподіватися, що глибоке почуття з'явиться з прихильності і звички. Зі звички може настати лише пересичення.

Авдотья Розгуляєва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
921к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація