Чим чоловіча зрада відрізняється від жіночої

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

99 відсотків чоловіків і жінок на запитання: "Чого ви ніколи не змогли б пробачити коханій людині?" впевнено відповідають: "Зраду!", як правило, маючи на увазі банальну подружню зраду. Ось тільки, виявляється, ми розуміємо це слово по-різному: те, що жінки вважають зрадою, для чоловіків лише незначний епізод, про який вони за місяць, найімовірніше, вже й не згадають. І навпаки: те, що розуміють під зрадою чоловіка, для жінок лише невинне захоплення. Тому в цьому питанні нам так важко зрозуміти одне одного.

"Які ніжки пішли!"

Чоловіки полігамні тілом, але моногамні душею, тому зрадою вони вважають не фізичний акт, а близькість душі і серця. Переспавши з кимось, вони не сприймають це як невірність доти, доки не закохаються по-справжньому. Тож, поки ваш чоловік проводжає очима симпатичних дівчат на вулицях (мовляв, які ніжки пішли!), фліртує з офіціантками в ресторані і навіть має короткі інтрижки у відрядженнях, хвилюватися нема про що. Звичайно, грубо і неетично порівнювати інтимну близькість з будь-яким іншим фізіологічним процесом, але легкі зв'язки без продовження чоловіки сприймають саме так.

А ось якщо погляд у чоловіка несподівано став мрійливим, а сам він – неуважним, втрачає суть розмови і відповідає не до ладу, є причина запідозрити щось – найімовірніше, з'явилася жінка, якою він марить уві сні і наяву. Цікаво, що з нею у чоловіка може і не бути інтимних стосунків – відомі випадки, коли кохана жінка живе в іншому місті і з чоловіком її пов'язують тільки телефонні дзвінки або електронне листування. Але факт залишається фактом: якщо чоловік закохався, значить, він зрадив.

"Який милий цей Бред Пітт!"

Жінки ж, навпаки, моногамні тілом, зате полігамні душею. Зберігаючи фізичну вірність одному чоловікові, ми цілком здатні тримати в своєму серці цілий гарем, що складається з представників сильної статі.

Наприклад, одного чоловіка ми кохаємо, як першого: мовляв, у садок ходили разом, у школі за однією партою сиділи, в інституті до сесії удвох готувались – куди ж його подіти?

Друге, не менш поширене жіноче кохання у мріях – як правило, це знамениті виконавці або кіноактори. Наприклад, наші бабусі нетямились від Сергія Столярова та Миколи Крючкова, мами захоплювалися В'ячеславом Тихоновим і Жаном Маре (адже тоді ще ніхто не знав, що жінки його не цікавлять), ми ж шаленіємо від Бреда Пітта і Сергія Безрукова. Змінюється список жіночих кумирів, але ніяк не суть справи – постери з зображенням якого-небудь Діми Білана висять у панночок у будинку або, якщо керівництво не дуже суворе, на роботі – і ніхто й не думає, що це може бути свідченням зради.

Так само ми ставимося і до безневинного флірту на роботі, коли – певна річ, без всякого підтексту! – підморгуємо симпатичному колезі. І якщо хтось скаже, що таким чином ми зраджуємо своєму чоловікові, ми тільки засміємося: яка нісенітниця!

Всі зраджують всім

Таке ось різне ставлення чоловіків і жінок до зради найчастіше і стає причиною серйозних конфліктів. Чоловік, скочив у гречку і, зіткнувшись з гнівом і образою дружини, щиро дивується: "Звідки така реакція, адже я кохаютільки її?! А це так, дурничка". Але дружина, для якої фізична зрада – буквально ніж у серце, стоїть на своєму: "Він мені зрадив, негідник!". При цьому вона так само щиро не розуміє, що сама – на думку чоловіка – зраджує йому з численними кіноакторами і зірками шоу-бізнесу.

Ось і виходить, що всі зраджують всім – погодьтеся, безрадісна картина. При цьому кожен з нас впевнений, що, будучи безгрішним, став жертвою зради іншого. Проте знання психологічних особливостей протилежної статі може значно полегшити розуміння і, як наслідок, наше життя.

Олександра Волошина

Залиште свій коментар

Вибір редакції