Чоловіки, які дуже бояться бути винними

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саме ці чоловіки найчастіше тікають від стосунків мовчки, не попрощавшись і не розставивши крапки над "і". І ці ж чоловіки на початку стосунків влаштовують дівчатам казку. Ці самі чоловіки бояться нових стосунків, вважаючи за краще відсиджуватися в Інтернеті.

За що?

Спочатку все було, наче у казці. Він приносив квіти щодня. Водив у ресторани, робив подарунки. У сексі був невтомним. Але потім він став багато часу проводити на роботі, говорив, що нова посада вимагає самовіддачі. А потім і зовсім зник без попередження. Знайоме?

Багато жінок розповідають страшні історії про те, як було все добре, але потім раптово він зник без пояснень. Такі історії не забуваються за кілька років. Жінка постійно повертається думками до тих стосунків, без кінця аналізує події, намагаючись знайти хоча б зачіпку або з'ясувати, у чому вона була не права. Час від часу вона поривається подзвонити, написати, відшукати контакти (буває, чоловік блокує колишню кохану скрізь).

У чому ж розгадка детективної історії? Раптом його справді викрали терористи, або він агент спецслужб на спецзавданні?

Гіпервідповідальний

Нічого фантастичного в історії з "таємничим зникненням" немає. І він не покидьок, для якого нема нічого святого. Як раз навпаки. Такі чоловіки часто виховані матерями і навчені з раннього дитинства, що дівчатка слабкі, їх ображати в жодному разі не можна. Часто мами цих чоловіків самотні, кинуті "покидьками" ("але ти ж таким ніколи не будеш, як твій тато, правда?"). Жіночих сліз і істерик такі чоловіки бояться, наче ядерної війни. Вони з дитинства звикають бути відповідальними за настрій і взагалі щастя жінки (в особі мами насамперед) і нести цю відповідальність за всіх чоловіків. Відчувати свою провину, коли жінка нещасна, нестерпно, бути обвинуваченим та засудженим страшно.

Зазвичай такі чоловіки стають "матусиними синками". Буває, навпаки, у них вистачає сил і енергії збунтуватися проти мами. Вони їдуть подалі від батьківського дому, стають успішними в кар'єрі та бізнесі. Але страх бути звинуваченим, який вони зазнали у дитинстві, настільки сильний, що поведінку свою змінити їм несила.

Що відбувається?

У вас почалися стосунки, і цей чоловік – саме такий, як вам треба. Він буквально вгадує ваші бажання і носить вас на руках. Через час ви можете помітити, що його запал згасає. Зазвичай це проявляється в тому, що він скаржиться на втому, на здоров'я чи на зайнятість на роботі. Це означає, що він занадто сильно вклався і почав видихатися. Не видихався він би в тому випадку, якщо б "носив вас на руках" нехай набагато рідше, але коли у нього дозріє щире бажання. Але це не про такого чоловіка. Йому заборонено не виправдати очікування дівчини, і він намагається їй догодити більше з почуття обов'язку, ніж від свого щирого бажання.

Чесно зізнатися, що він робить не те, що хоче, чоловік не може. Адже ви на нього образитеся, і він виявиться таким покидьком, як і тато для мами. Тому він буде викручуватися, відмовлятися, уникати, підбирати форми для того, щоб уникнути звинувачення. В результаті ви, звичайно ж, нічого не розумієте. Для вас нічого не змінюється, а він вже виношує плани позбавлення від "зобов'язалівки". Нарешті, у нього вистачає сил порвати з вами, але не вистачає сміливості зізнатися вам в обличчя.

Часто такі чоловіки взагалі бояться починати стосунки, тому що вони закінчуються тим самим: він занадто багато віддає, після чого втомлюється і тікає.

Чи є "антидот"?

Звичайно ж, єдиного правила, як чинити всім жінкам з усіма гіперотвідповідальними чоловіками, немає. І чоловіки теж не схожі один на одного як близнюки. Але, враховуючи ті особливості, які були описані вище, можна було б, принаймні, припустити, чого не можна робити у стосунках з такими чоловіками. Якщо ви, звичайно, хочете продовжити стосунки.

По-перше, не варто оддразу відмовлятися від стосунків. Адже у таких чоловіків є безліч переваг. Вони все ж лицарі, дуже відповідальні і совісні. Вони набагато частіше погоджуються на серйозні стосунки, в той час як багато інших чоловіків хочуть лише сексу без зобов'язань. Окрім цього, вони бувають успішними в роботі і готові утримувати сім'ю.

Що важливо усвідомити – це те, що щедрість цих чоловіків часто буває з почуття обов'язку, а не від радості віддавати. Придивіться, як чоловік будує стосунки з іншими? Він щедрий, як і з вами?

Який він в роботі? Якщо в роботі він досить жорсткий, це означає, що його щедрість не щира. Адже часто такі чоловіки в роботі дозволяють собі бути такими, які вони є насправді.

Постарайтеся не сприймати вкладення чоловіків як само собою зрозуміле. Краще відмовте йому зайвий раз заплатити за вас, купити сукню або зводити вас в дорогий ресторан. Або запропонуйте провести вечір окремо чи без сексу. Не звикайте до свята.

Намагайтеся спостерігати за динамікою. Коли він починає скаржитися на поганий сон, депресію, втому, проблеми у батьків, з якими потрібно терміново їхати розбиратися, – це значить, почалося. Вірніше, це вже означає, що все рухається до завершення. Краще не чекати, поки він зникне без пояснень, а самій дати йому простір. Просто чим більше ви будете чіплятися до нього, чим більше витягати у нього зустрічей і уваги, тим більше він буде втомлюватися.

І головне, що потрібно запам'ятати, – це те, що в жодному разі не можна чекати від нього більше, ніж він готовий дати. Йому не можна виносити мозок, якщо він дає менше уваги, ніж вам треба. Це в принципі не можна робити з чоловіками. Але цей чоловік буде намагатися загладити ситуацію, ви будете вважати, що винесення мозку спрацьовує, але будете роками думати, що це ви в усьому винні, після того як в один момент все завалиться.

Авдотья Разгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції