Чому колишній не дає вам спокою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ви розійшлися і навіть, здається, зуміли забути про людину, яка довгий час була поруч з вами. І раптом він знову дає про себе знати: дзвонить, призначає зустрічі і натякає на те, що зовсім не проти відновити стосунки. Ви дивуєтесь: він дійсно оцінив вас гідно і ваші стосунки набудуть "другого дихання" або його вчинки зумовлені іншою мотивацією? Так чому ж колишній не дає вам спокою?

Матч-реванш

Найнеприємніша для вас відповідь на запитання: він хоче взяти реванш. Найчастіше це стосується ситуацій, в яких ініціатива була на вашому боці: наприклад, він не пішов від вас, а ви спровадили його за поріг – так би мовити, з речами на вихід. Те, що трапилося, настільки сильно зачепило самолюбство колишнього коханого, що він вирішив вам помститися. В такому разі він зачекає деякий час – як відомо, помста – це страва, яку подають холодною – і, прикинувшись, що все зрозумів і усвідомив, прийде з каяттям. Ну а далі, в найбільш незручний момент можете чекати на несподіваний удар: він знову від вас піде, залишивши останнє слово за собою – для його ображеного самолюбства саме такий сценарій дуже важливий.

Об заклад

Ще один неприємний варіант розвитку подій: він з кимось побився об заклад, що, незважаючи на розірвання стосунків і пов'язані з ним сварки і конфлікти, легко зможе вас повернути. Для цього, на його думку, йому знадобиться лиш декілька телефонних дзвінків та банальних компліментів, і ви кинетесь у його обійми. Що й казати, причину для примирення він вибрав огидну, до того ж, досягнувши своєї мети, він – у дев'яноста дев'яти відсотків зі ста – покине вас без жодного сумніву чи каяття.

Краще синиця в руці

Більш оптимістичний сценарій можливий, якщо він не знайшов нікого кращого від вас. Йому видавалося, що нову кохану він знайде легко і не напружуючись, і з подивом з'ясував, що це не так просто. Ні, можливо, одна з його нових знайомих - чудова господиня, друга – неймовірно гарна в ліжку, а третя – чудова співрозмовниця, але всі названі вище позитивні риси загалом притаманні лише вам. Ось він і вирішив повернутися, аби перечекати період невизначеності в особистому житті у звичній і комфортній обстановці. Ви ж, перш ніж радіти поверненню "блудного" бойфренда, врахуйте: пошуки тієї, яка буде у всьому перевершувати вас, він не облишить і, як знайде щось схоже, знову піде. Ви для нього не більше, ніж синиця в руці, якою він задовольняється, поки не спіймав журавля.

Зцілення душевних ран

Достеменно невідомо, яким чином склалися нові стосунки вашого колишнього – можливо, нова кохана, заради якої він залишив вас, покинула його. В такому разі він гостро потребує лікування своїх душевних ран, а хто може зробити це краще, ніж ви, от він і йде туди, де його зрозуміють, пожаліють і приголублять. Щоправда, цілком імовірно, що, відсапавшись і "зализавши" рани, він знову може вирушити на пошуки "жінки своєї мрії".

Це просто звичка

Причиною повернення колишнього може стати й звичка, яка з'явилася у нього під час спільного життя з вами. Ви його цілком влаштовували, а от у новому оточенні все не так, все незвично, а тому - некомфортно. Певна річ, його почуття - то далеко не кохання, але, завдяки звичці його все ж таки тягне до вас. Проте не варто забувати, що саме звичка, найімовірніше, і призвела свого часу до розірвання стосунків, тому не варто спокушатися на це.

Він не може без вас

І, нарешті, найсприятливіший сценарій: ваш колишній, дійсно, не може без вас. Тобто, розійшовшись із вами, він чесно намагався забути вас, але в нього нічого не вийшло. І це – ваша перемога, якщо, звичайно, ви прагнули саме до цієї мети. Якщо ж ви не чекаєте на його повернення, тому що ваші стосунки давно припинили тішити вас, доведеться йому про своє ставлення сказати, але це, як то мовиться, вже зовсім інша історія.

За допомогу у розкритті теми дякуємо психологу Марині Єлисєєвій.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції