Початок стосунків: основні помилки жінок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як часто стосунки з чоловіком, які тільки почали зав'язуватися і мають шанси перетворитися на роман, раптом обриваються. Часто дівчата або клянуть себе за те, що занадто рано погодилися на секс, або лають хлопців за те, що не вистачає їм мужності і терпіння "боротися за кохання".

Ні те, ні інше невиправдане на самому початку роману. І те, і інше має місце лише в окремих випадках. А ми розглянемо найпоширеніші помилки, через які стосунки руйнуються, так і не розпочавшись.

Тепер ти мій

Олені вже 34, і вона відчайдушно хоче заміж і дитину. Але їй катастрофічно не щастить в особистому житті. Варто тільки почати зустрічатися з хлопцем, підхожим на роль тата і чоловіка, як він одразу ж зникає з горизонту, перестає відповідати на дзвінки або місяцями посилається на зайнятість.

Проблема в тому, що Олена "привласнює" чоловіка одразу, щойно розуміє, що він підходить їй за її критеріями. Визначивши чоловіка в ранг гідного кандидата, вона сама починає полювання: телефонує щодня, вимагає зустрічей і визначеності. Зазвичай чоловіки не витримують такого пресингу і зникають, як би дівчина не була їм цікава на початку знайомства. Щоб не злякати чоловіка на самому початку знайомства, не варто одразу визначати його в гаранти майбутнього сімейного щастя. Чоловікові важливо дати час усвідомити, що він хоче серйозних стосунків саме з цією жінкою, а не з якоюсь іншою.

Я вся твоя

Іра — дуже яскрава і приваблива дівчина, тому від охочих познайомитися з нею відбою немає. Але найчастіше кавалери зникають після першого або другого сексу, в той час як Ірина закохується в чоловіка і явно не приховує цього. Після цього вона скаржиться подругам зі сльозами на очах: "Я ж була така щира з ним, така відкрита. Як він міг мною знехтувати?"

Проблема в тому, що жінки зазвичай не відокремлюють секс від почуттів і прив'язуються до чоловіка одразу, зблизившись з ним фізично. Водночас для більшості чоловіків секс без емоційного включення — це звичайна справа, вони так влаштовані. Для цих чоловіків можливий секс без зобов'язань, а для серйозних стосунків потрібно, щоб вони розгледіли в партнерці щось набагато більш цінне, ніж сексуальна привабливість. Не варто одразу відкривати душу, навіть якщо чоловік здається ідеальним. Важливо зберігати якусь таємницю і поступово зближуватися. Інакше чоловік може відчути провину за те, що він не відчуває потреби відкриватися натомість. І тоді він може дистанціюватися від жінки, яка відкрилася занадто рано.

Ти чоловік, ти мусиш

Андрій — симпатичний молодий чоловік, який, хоч і не досяг поки жодних висот в кар'єрі, ні в бізнесі, але цілком самостійний, живе окремо, має плани на найближче майбутнє. Однак за всього бажання в нього не виходить побудувати стосунки з дівчатами, які йому симпатичні. "Вони хочуть все і відразу, — ділиться він. — І щоб грошей більше заробляв, і на курорти возив, і дорогі подарунки дарував, і багато уваги приділяв".

Немає нічого поганого в тому, щоб хотіти заміж за гідного чоловіка, який має можливість і забезпечити сім'ю, і любити буде, і зберігати вірність. Але, як би це не було сумно, часто ми самі не відповідаємо тим вимогам, які висуваємо чоловікам. Найчастіше чоловіча стать біжить врозтіч від вимогливих дам. Перш ніж очікувати від чоловіка, щоб він відповідав певним вимогам, важливо відповісти собі на запитання: "А що я можу йому дати?" У стосунках, як і в бізнесі, діє закон: чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Даруйте чоловікам більше, ніж очікуєте від них, і обов'язково з'явиться той, хто захоче у відповідь здійснювати для вас подвиги.

У мене багато проблем. Ось з'явиться чоловік, який...

Олін робочий день триває 12-14 годин, і працює вона часто без вихідних. Крім того, у неї дитина, яку вона виховує без батька і яка вимагає багато уваги. Часу на побачення немає, а якщо і вдається познайомитися з чоловіком, то стосунки все одно не складаються — він тікає від неї через нетривалий час. При цьому Оля впевнена: "От якщо зустрінеться чоловік, який буде мені допомагати, тоді і в мене час на нього знайдеться".

Проблема в тому, що ніхто не хоче проблем (вибачте за тавтологію). Адже жінкам теж не хочеться спілкуватися з чоловіком, у якого не влаштоване життя, який в постійних боргах, хворобах, в поганому настрої. Від стосунків, особливо на перших етапах, люди шукають радості, задоволення, позитивних емоцій і точно не хочуть чути скарги і ниття про постійні проблеми. Найчастіше гідним чоловікам потрібні не ті жінки, які потребують допомоги, а скоріше, вони самі готові допомагати тим, з ким добре, з ким вони можуть відпочити і розслабитися. Рішення власних проблем ніяк не зробить вас менш жіночною. Навпаки, самостійне вирішення проблем піднімає самооцінку і самоповагу. Така жінка зможе звернути на себе увагу більш гідного чоловіка, тому що самостійна жінка, яка поважає себе, більш цікава і приваблива, ніж та, що постійно скаржиться на проблеми.

Треба дати йому шанс

З самого початку у Наталі не було до Іллі жодних особливих почуттів. Але подруги були цілком за їхній союз, та й мамі хлопець давно подобався. І дівчина вирішила, що, напевно, це вона занадто вимоглива, чекає якогось неймовірного принца. Варто звернути увагу на того, хто поряд, хто сам хоче стосунків. Але стосунки чомусь не клеїлися з самого початку. Ілля дратував Наташу, сам же не довіряв їй, ревнував, вимагав уваги. Наташа, виснажена постійними конфліктами і незадоволеністю, вирішила більше не спілкуватися з шанувальником.

Проблема в тому, що досить небагато представниць жіночої статі вміють прислухатися до себе, до своїх бажань і потреб. Тому найчастіше вибирають чоловіків, ґрунтуючись на якихось соціальних нормах, на уявленнях мам і подруг, на інформації, отриманій на жіночих тренінгах. І добре, якщо вчасно виходять зі стосунків з чоловіками, яких вони не в змозі полюбити. Часто буває так, що виходять заміж за шанувальників, які відповідають соціальним критеріям, переконуючи себе в тому, що кращу партію не знайти, а потім страждають у функціональному шлюбі. Якщо немає до претендента на руку і серце жодної симпатії, краще прислухатися до себе і не мучити ні себе, ні його. У вас є шанс зустріти чоловіка, який буде привабливим для вас.

І все ж іноді не варто шукати своєї помилки у тому, що з людиною, яка так сподобалася і яка подавала надії на серйозні стосунки, не склалося. Можливо, в цьому і немає нічиєї вини, просто не цього разу і не з цим.

Авдотья Розгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції