Спід-дейтинг: корисні поради початківцям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коли вік впевнено наближається до цифри 30, а щастя впасти на голову не поспішає, розумієш, що настав час і самій якось рухатися в цьому напрямку.

У наш час, час цифрових технологій, люди знайомляться, зустрічаються, і навіть займаються сексом в Мережі. Але я прихильник традиційних технологій. Ні, я, чесно, спробувала цілих два відчайдушних роки знайти кохання на сайтах знайомств, але всі спроби були марними. Я все-таки за живе знайомство.

Відмінною альтернативою сайтів є спід-дейтинг – швидкі побачення, де, коли вже прийшов, доведеться вислухати візаві. Втекти не вийде, та й незручно.

Отже, я з усією відповідальністю підійшла до цієї авантюри, переглянула всі відео на YouTube за темою, перечитала відгуки, поради, що одягти, як поводитися і що запитувати.

Насправді все виявилося набагато простіше.

По черзі.

Навіщо потрібен спід-дейтинг

Швидкі побачення підійдуть людям, які віддають перевагу знайомствам наживо. Яким важливо побачити очі співрозмовника, відчути його енергетику.

Але одразу наполегливо благаю: не налаштовуйтесь на те, що ви ось прямо з першого разу зустрінете своє кохання. Поставтеся до цього як до пригоди в житті, можливості познайомитися з новими людьми, розкріпачитися в спілкуванні з чоловіками, отримати новий досвід.

Йдіть з позитивним настроєм.

Що вдягти

Стосовно одягу, то тут якихось певних вказівок немає. Одягайте те, в чому будете впевнено почуватися. Але! Постарайтеся обійтися без глибоких вирізів і екстремальних міні і обтислої шкіри, інакше потім не дивуйтеся, чому всі чоловіки весь вечір витріщаються на декольте, а не дивляться на ваші прекрасні очі.

Вайлуватий реглан і джинси оверсайз, затерті до дірок, тут теж будуть перебором.

Одягніться стримано, зі смаком. Але без фанатизму.

На спід-дейтингу вам в основному доведеться сидіти, тому з приводу того, що взувати, теж надто не варто заморочуватися. Головне, щоб ви виглядали охайно. Погодьтеся, красиво можна виглядати і в кросівках, і вбити враження про себе ходьбою на напівзігнутих ногах, але на шпильках.

Як відбувається спід-дейтинг

Збирається однакова кількість чоловіків і жінок. Чоловіки по черзі підсаджуються до жінок за столики і за п'ять-сім хвилин повинні вразити свою візаві настільки, щоб вона поставила йому плюсик/галочку в карті симпатій. Не забувайте, що і вам чоловік ставить аналогічну позначку. Так що, якщо хлопець сильно сподобався, постарайтеся бути до нього досить уважною.

За командою ведучого чоловіки пересідають за наступний столик, і так триває, поки чоловіки не пройдуть коло. Між бесідами можуть бути повільні танці, під час яких потенційні пари пізнають один одного краще.

По закінченню спід-дейтигу учасники здають організаторам свої карти симпатій. На наступний день приходять результати. Якщо симпатії збіглися, учасникам дають контакти один одного.

В моєму випадку не було жодної симпатії з мого боку – я поставила тільки мінуси. Але не тому, що я рідкісна сучка, а тому, що мені ніхто з хлопців не запав у душу. "Навіщо людині даремно морочити голову", – подумала я.

Контингент

Скажу чесно, контингент різний: багато айтівців, які знають назви всіх наявних у світі java-програм, але не знають, що побачення передбачає також діалог та інтерес до дівчини.

Були і ті, хто займається своїм бізнесом, але в реалі їм ніколи та й ніде знайомитися. Були філософи, науковці. Просто "салаги", які прийшли з кимось за компанію.

Як би там не було, кожен з цих хлопців дав безцінний досвід спілкування. Так що дуже дякую всім і особисто кожному.

Як виявилося, нехай у мене жодна симпатія і не збіглася, але з дев'яти чоловіків я сподобалася восьми. Один навіть наполегливо просив мій телефон у організаторів. Погодьтеся, дівчині таке приємно про таке дізнатися.

Моя думка: ходіть на такі заходи, милі вільні дами. На них прокачуйте свою жіночність, грайте, фліртуйте. Адже сила жінки – в її слабкості. У наших реаліях, коли доводиться бути сильною і незалежною, підтримувати ось цю жіночу енергетику складно. А треба. Ви ж хочете знайти собі пару? В метушливих робочих буднях ти просто забуваєш про те, що ти – жінка, а спід-дейтинг – чудовий привід про це згадати.

Хочете вірте, хочете ні, але варто було мені вийти такою осяйливою, просоченою енергією і увагою з кафе, де все це відбувалося, чоловіків потягло, як магнітом. Збіг?...

Валерія Любимова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції