Страх і ненависть чоловіків за 40

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кажуть, у чоловіків за 40 починається друга молодість. Однак, це не та друга молодість, що й "баба ягідка знов". Жінки на цю молодість заслуговують. Вони виростили дітей, "підняли" чоловіків, самі виросли і помудрішали разом з дітьми. Їм вже нічого не страшно, вони вільні. Не всі, але ті, які здатні взагалі радіти життю, починають по-справжньому радіти саме після 40 років.

У чоловіків же інша молодість. Вона виникає зі страху перед старістю і смертю. Раптом чоловік затримується перед дзеркалом трохи довше, ніж просто поправити краватку, і завважує зморшки і сивину. Та й тіло не таке молоде, як 10-15 років тому. І в ліжку вже не такий гігант, як був колись. А часом і зовсім не гігант, а лузер. І з'являється сильний страх – страх смерті. Цей страх штовхає на гонитву за своєю молодістю, що вислизає, з усіма наслідками, про які мова піде далі.

Кажуть, сивина в голову – біс у ребро. Це якраз про чоловіків, які перетнули позначку 40 років. Це твердження було справедливим і 100 років тому, а зараз відродилося і обросло новими тенденціями. З'явилися препарати для покращення потенції, омолоджувальні процедури для чоловіків, сучасні методи пластичної хірургії, мода на фітнес. Зараз біс часом лоскоче ребра вже засмаглим підтягнутим мачо. Правда, при цьому невпевненим у собі та із всеохопним страхом.

Керовані страхом і гонитвою за втраченою молодістю, чоловіки шукають молоде тіло, щоб випробувати знову вир життя, метеликів в зоні малого тазу і силу молодецьку в статевих органах. Одружені знаходять юних коханок, вільні просиджують штани на сайтах знайомств в пошуках сексуальних партнерок, знову ж таки, для підтвердження того, що вони ще щось можуть. До того ж відзначають, що сучасні чоловіки від 40 до 50 років чомусь не шукають культурних дівчат з хороших сімей, з якими можна хоч про щось поговорити або чогось навчити з погляду свого віку. Вони найчастіше шукають доступних провінційних дуреп, які відгукуються на залицяння дорослого фінансово стабільного чоловіка, і використовують їх тіла лиш як омолоджувальну процедуру.

Щодо омолоджувальної процедури – це не жарт. Дійсно, багато хто зараз щиро впевнений, що молода дівчина здатна повернути втрачені навички. Про те, що у цієї дівчини є власні почуття, бажання, мови не йде. Навіть багато дружин, чоловіки яких подалися пізнавати другу молодість в обійми юних спокусниць, дивляться на це захоплення крізь пальці. Мовляв, було б до кого ревнувати. Ну, натішится і повернеться. Правда, і провінційні дурепи – вже не такі дурепи, як раніше. Вони чудово розуміють, навіщо вони потрібні підстаркуватим "татуням", а також навіщо їм самим стосунки з такими "татусями". Дійсно, за омолоджувальні процедури зазвичай гроші платять. Нерідко у чоловіка дійсно з'являється закоханість і навіть пристрасть щоодо молодої красуні. Тоді, боячись, що пасія знайде молодшого, і ніби компенсуючи свої недоліки вже не такого молодого тіла, чоловік намагається утримати дівчину грошима.

Чому ж чоловіки за 40 для того ж сексу не шукають жінок відповідно власному віку? Через те,, що шкіра у них не така пружна, а груди не такі високі? А зовсім ні. Все від того ж страху. Адже зрілі жінки досвідчені, проникливі, вони одразу помітять, що за виглядом мачо ховається невпевнений у собі, тремтливий від страху чолов'яга, який не приймає свій вік і всі, пов'язані із ним, зміни.

Невже всі чоловіки за 40 такі? Ні, звичайно! Є ще мамині синочки, які жодного разу не були одружені. І вони бояться ще сильніше, тому навіть не думають про якісь стосунки з жінками. Або знаходять жінок свого віку, але згодних виконувати роль другої мами. Є ще чоловіки зрілі, успішні, щасливо одружені. Але таких дуже мало.

Щоправда, і для тих, про кого я написала, "біс у ребро" – не вирок. Ближче до 50 років вони навчаться адекватно сприймати свій вік і, пов'язані з ним, зміни. І жінок вже шукають не за покликом страху, а за бажанням душі.

Авдотья Разгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції