Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як розпізнати закоханість за невербальними ознаками

Як зрозуміти, що чоловік має до тебе якісь почуття? Трапляється, він і сам ще не зрозумів, що його ставлення до когось змінюється з індиферентного на зацікавлене, а його тіло вже "говорить", навіть "кричить" про це, потрібно лише навчитися розуміти його "мову". Ну, а оскільки ці сигнали посилає наша підсвідомість, вони, на відміну від підконтрольних нашій свідомості слів, не брешуть. Про це розповідає Діана Щербанська.

Ознаки кохання у чоловіків і жінок різняться, тому ми розглянемо їх окремо. Отже, як поводяться...

Чоловіки

Дотики

Коли чоловік закоханий, для нього стає дуже важливим безпосередній тілесний контакт, тому він відчуває нагальну потребу доторкнутися до жінки і використовує для цього будь-яку можливість. Причому, йому не обов'язково потрібно погладити або приголубити її – такі дотики зазвичай "вступають у гру" на більш пізніх стадіях знайомства. Спочатку він намагається "випадково" зачепити даму серця, проходячи повз неї коридором, торкнутися руки рукою, передаючи чашку з кавою, опинитися трохи ближче до неї в ліфті або "помилково" накрити її долоню своєю на сходах.

У полі її уваги

Закоханий чоловік завжди прагне опинитися в полі уваги жінки – приблизно на відстані одного-півтора метрів від неї. Це не означає, що він буде дивитися їй в очі, він може стояти до неї боком чи навіть спиною. Але йому дуже важливо знати, що вона його бачить, оцінює і, зробивши висновки, можливо, зацікавиться.

Демонстрація байдужості

При цьому він намагається зробити вигляд, що жінка йому абсолютно байдужа. Така манера поведінки властива представникам сильної статі від раннього дитинства. Щоб переконатися в цьому, досить згадати, як поводився хлопчик, закоханий у вас в школі – він намагався виглядати незалежним і демонстративно вас не помічав, навіть якщо сидів за сусідньою партою. І саме цим звертав на себе вашу пильну увагу, бо одного разу ви замислилися: "А чому це він на мене не дивиться? Невже я йому зовсім не подобаюся? То як він може так нехтувати мною?!" І все, його мета була досягнута.

Главные признаки влюбленности
Getty Images/Fotobank

Жінки

Стріляння очима. Зацікавлена в чоловікові жінка потуплює очі, час від часу стріляючи ними з-під напівприкритих повік. "Вправа" дужа схожа на знамениту "стрілянину очима", яку демонструвала героїня Ольги Волкової у фільмі "Летюча миша".

Від повної зневаги до конфліктів. Жінки, подібно до сильної статі, теж можуть ігнорувати чоловіка, якому вони симпатизують. Зазвичай так поводиться невеликий відсоток дам з чоловічим складом характеру, звідси і відповідний, чоловічий стиль поведінки. Іноді жінки такого типу можуть впадати в інші крайнощі – вони провокують чоловіка на конфлікт. З боку може здатися, що таким чином жінка показує свою неприязнь, але насправді це не що інше, як демонстрація почуттів методом "від протилежного".

Зображуємо радість. Бажаючи привернути увагу вподобаного чоловіка, жінка в його присутності починає сильно реготати. Таким чином вона підсвідомо показує йому розміри своєї сексуальності, адже сміх – явище оргазмічне. Тож, що голосніше і веселіше жінка сміється, то більш яскравий оргазм вона здатна отримати в ліжку. Як говорила героїня "Службового роману", чоловіки таких жінок не пропускають. Щоправда, інші представниці прекрасної статі в цей момент можуть дуже сильно її ненавидіти. Якщо запитати у них, чому регіт дами викликає у них настільки сильні емоції, вони, найімовірніше, дадуть відповідь, що вона веде себе просто зухвало. Насправді ж їм не подобається, що вона відволікає чоловічу увагу від них самих.

Під пильним поглядом. Закохана жінка не відводить від чоловіка погляд. Де б "об'єкт" не перебував, він весь час його відчуває, натикається на нього. І тільки коли їхні очі зустрічаються, вона їх відводить – іноді ніяково, а іноді й демонстративно.

Турбота, допомога, опіка. Ще один різновид поведінки закоханої жінки – виявлення гіперуваги стосовно предмету свого кохання. Варто йому чхнути, як вона одразу ж передає хустинку або одноразову серветку. Вона займає місце в автобусі, пригощає цукеркою або жуйкою, приносить чай або каву. Таким чином жінка дає зрозуміти чоловікові, як затишно і захищено він почуватиметься під її крилом.

Людмила Грабенко

 

Вибір редакції