Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як зрозуміти, чого чоловік хоче насправді

У фільмі «Відпустка за свій кошт», сценарій якого написав кінодраматург Валентин Азерніков, є чудова фраза: «На запитання, що ви найбільше цінуєте в жінці, будь-який чоловік відповість: «Звісно ж, душу!» І одразу ж подивиться на її ноги».

Ось і в житті все так само: чоловіки часто говорять одне, а потім виявляється, що вони думали зовсім про інше. Як зрозуміти, чого чоловік хоче насправді, розповідає вчитель з багаторічною практикою, майстер, яка володіє багаторічними стародавніми енергетичними техніками і знаннями, яка пройшла навчання в Університеті «Єдності» в Індії, Діана Щербанська.

По відповідь до кабали

Відповідь на це запитання дає кабала, в якій про один із законів стосунків між чоловіком і жінкою сказано: не вір тому, що каже чоловік, вір тільки тому, що він робить. Тільки так ви можете "зчитати" інформацію про його до вас ставлення, у своїх діях чоловіки правдиві завжди і в цьому їхня сила.

Що він говорить і що робить

Тому, якщо ви хочете зрозуміти, що в нього на думці, зверніть увагу на те, як змінилася його поведінка.

Якщо чоловік раптом почав чепуритися, носити рожеві сорочки, купувати собі нові парфуми, стежити за фігурою, на яку він раніше не звертав уваги, до ворожки ходити не треба – у нього бурхливе особисте життя, і пов'язане воно – на жаль! – з кимось іншим.

Якщо чоловік говорить: «Я втомився! Я хочу побути сам!», а при цьому сидить вдома, але зачиняється в своїй кімнаті, значить, він не хоче бути з вами, хоча, можливо, у нього і немає нікого іншого.

Якщо чоловік говорить: «Я тебе кохаю!», але при цьому тижнями не телефонує, значить, він вас не любить. Просто в момент рідкісних зустрічей йому щось від вас потрібно, і ви знову-таки чудово розумієте, що саме.

Якщо він каже: «Я дуже зайнятий, я весь в бізнесі», і не спить з вами хоча б раз на місяць, значить, ви його зовсім не хвилюєте як жінка.

Якщо він говорить, що у нього дуже багато справ, значить, сьогодні в його житті для вас місця немає. Щоправда, це не означає, що за тиждень, коли справ стане менше, воно не з'явиться.

Якщо він телефонує вам кожні півгодини і запитує: «Ти де? Що ти робиш?» значить, ви йому не байдужі, навіть якщо мова про це в через якісь причини (наприклад, ви звикли вважати його тільки другом) не заходила у вас ніколи.

Мужчина
Getty Images/Fotobank

Коли чоловік – мовчун

Ба більше, чоловік може взагалі нічого не говорити, але якщо він закуповує продукти, забирає дружину з роботи, а дітей зі школи, значить, він усіма ними дуже дорожить. Найцікавіше, що дуже часто жінки, яким дісталися такі чоловіки, дивуються: «Я не знаю, як він до мене ставиться!» І тому є логічне пояснення: ми, жінки, не тільки любимо вухами, а й взагалі схильні переоцінювати роль слів в нашому житті, зокрема у стосунках з чоловіками. Тому якщо нам постійно не говорять про кохання, ми починаємо в ньому сумніватися, навіть якщо нам його демонструють вдень і вночі.

Чоловіки своєю чергою абсолютно щиро не можуть зрозуміти, що ж ми від них хочемо: «Адже я ж все для неї роблю! Що їй ще треба?!» Як поводитися в такій ситуації? Насамперед, поговорити з чоловіком і попросити його частіше говорити про свої почуття. Але оскільки чоловічу натуру не переробиш, звертайте увагу не на слова, а на справи – тільки так ви зможете зробити правильні висновки про своє місце в його серці і про його справжні наміри щодо вас.

Олександра Волошина

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції