Як зрозуміти, що він розлюбив

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Здавалося б, ще вчора все було так добре: ваш телефон буквально розривався від дзвінків, зустрівшись, ви не могли надивитися один на одного та будували плани на майбутнє, від яких у вас – в буквальному сенсі цього слова! – завмирало серце. Але тепер щось змінилося. Поки ще невловимо, майже непомітно, ви відчули це, швидше інтуїтивно, але в душі вже оселилося недобре передчуття: щось не так! Як зрозуміти, що він охолов? Психологи виділяють кілька ознак, і навіть натяки на них, помічені в поведінці коханої людини, дозволять вам підтвердити свій невеселий здогад.

Ви стали рідше зустрічатися, і винні у тому не ви, а він. Неважливо, які причини він вам називає – пекло на роботі, термінове відрядження або ювілей улюбленої бабусі. Головне, що раніше все це не заважало йому, незважаючи ні на що, втекти з роботи раніше, часто телефонувати вам з відрядження, а на ювілей бабусі взяти вас з собою. А тепер йому чомусь це і на думку не спадає.

Він став рідше телефонувати, хоча ви точно знаєте: телефон завжди з ним, і раніше він знаходив час шепнути вам кілька ніжних дурниць, навіть відпросившись на хвилинку з важливої наради. Коли ви, так і не дочекавшись дзвінка, телефонуєте самі, він відповідає якимось чужим, байдужим голосом і швидко закінчує розмову: "Вибач, я зайнятий, перетелефоную, як звільнюся". Про те, що ані сьогодні, ані завтра ви можете так і не дочекатися дзвінка, і говорити нічого.

Він уникає фізичного контакту з вами, і це, мабуть, найпереконливіша й найнеприємніша ознака його охолодження. Тепер він під різними приводами – "втомився", "погано почуваюся", "вибач, щось я сьогодні не у формі" – ухиляється від інтимної близькості. Якщо ж все-таки доходить до ліжка, поводиться так, як ніби виконує неприємну, але, на жаль, обов'язкову повинність. А якщо ви, ніби ненароком, проводите пальцями по його щоці (раніше він був від цього в захваті) або навіть просто берете його на вулиці за руку, злегка морщиться, як від зубного болю.

Спілкування з вами більше не приносить йому задоволення, хоча, коли ви тільки познайомилися, він міг спілкуватися з вами добу безперервно, забувши про справи і сон – пам'ятаєте ці чарівні бесіди телефоном до трьох годин ночі?! Причому його цікавило все – історії з вашого минулого, розповіді про роботу, ваші смаки і пристрасті, симпатії і антипатії. Та й він, своєю чергою, ділився з вами всім, зокрема тим, що заведено довіряти лише найближчим людям. Тепер, коли ви про що-небудь йому розповідаєте, він слухає з відсутнім виглядом і відповідає недоладно. Коли ж ви його про щось запитуєте, обмежує відповідь двома-трьома словами, а то і зовсім відповідає: "Це нецікаво!"

Вам немає місця в його планах. І йдеться не тільки про весілля, про яке він тепер навіть не заговорює, хоча ще кілька місяців тому це здавалося справою вирішеною. Він не обговорює з вами навіть чергову відпустку, хоча до неї залишилося зовсім трохи – якихось кілька місяців, і ви збиралися разом полетіти в Туреччину і навіть разом вибирали через інтернет підхожий готель. Це означає тільки одне: можливо, ви поїдете до Туреччини, але, найімовірніше, порізно.

Якщо хоча б три ознаки з вище названих п'яти збігаються з ситуацією, що склалася у вашому особистому житті, час бити тривогу: охолодження ваших стосунків очевидне.

Людмила Грабенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції