Як зрозуміти, що він закоханий

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кажуть, що кожна жінка бачить, що чоловік у неї закоханий. Посилатися при цьому заведено на славнозвісну жіночу інтуїцію. Однак існують суто поведінкові ознаки, що дозволяють говорити про те, що ви всерйоз "зачепили" цю людину. І йдеться зовсім не про дорогі подарунки і широкі жести чоловіка, оскільки до істинного кохання вони можуть і не мати жодного стосунку. Про те, як відрізнити дійсно закоханого чоловіка від просто шанувальника, розповідає експерт в галузі стосунків, психолог Вадим Колесников.

"Нервові" рухи. Насамперед, закоханого чоловіка видають його рухи: замість різких і впевнених, якими вони були ще зовсім недавно, його жести стають "нервовими" – хаотичними і швидшими. У нього виникають проблеми з координацією і точністю, тому ключем йому буває важко потрапити в замкову щілину, а чашки і тарілки в його руках в цей час мають звичай битися вдвічі частіше, ніж зазвичай. Не дай боже, він вирішить ближче розглянути антикварну порцелянову статуетку, що дісталася його дамі у спадок від бабусі і стоїть на туалетному столику: задивившись на співрозмовницю або задумавшись про щось своє, він, не розрахувавши сил, легко може її зламати. Загалом, будь-який чоловік в стані закоханості уподібнюється до слона в посудній крамниці, тому всі крихкі і ламкі предмети краще тримати від нього подалі.

Дотики. Закоханий чоловік постійно намагається доторкнутися до предмета свого кохання. Причому йдеться не про інтимні, а абсолютно невинні дотики – він в буквальному сенсі слова здуває пилинки з коханої жінки: поправляє їй волосся, струшує невидимі порошинки з одягу, тисне руки і обіймає її за плечі. Цікаво, що в хід чоловіка йдуть не тільки руки, а й... інші частини тіла: він, як школяр, намагається ніби ненароком зачепити її і навіть наступити їй на ногу.

Плутанина у свідченнях. Ще одна стовідсотковий ознака: закоханий чоловік стрімко і безнадійно дурнішає. І виражається це не тільки в тому, що він готовий годинами гуляти під місяцем і читати вголос любовну лірику. Він, як заведено говорити в таких випадках, плутається у свідченнях, каже відверті дурниці, банальності і безглуздості. Причому все вищесказане стосується не тільки сучасних представників чоловічої статі, кохання у всі часи чоловікам розуму не додавало. Не дарма героїня однієї з повістей Конан Дойля говорила своїй компаньйонці: "Як дивно іноді поводяться чоловіки! Наприклад, вчора доктор Ватсон розповів мені, що, коли в його намет заглянув мушкет, він одразу ж вистрелив у нього... з двоствольного леопарда".

Гумор закоханого чоловіка, навіть якщо він є стендапером зі стажем, теж залишає бажати кращого: бажаючи справити найкраще враження, він розповідає анекдоти з довгою "бородою" і сам же першим з них сміється.

"Ці очі навпроти". Закоханий чоловік весь час ловить погляд предмета своєї пристрасті. Якщо ж жінка не дивиться в його бік, стежить за напрямком її погляду і дивиться на той предмет, на який в цей момент дивиться вона. Якщо ж і цей маневр не вдається, "прикіпає" поглядом до якоїсь точки, розташованої нижче підборіддя, але вище грудей: це дає чоловікові можливість одночасно тримати в полі свого зору губи і груди коханої жінки.

Олександра Волошина

Залиште свій коментар

Вибір редакції