Заміж після 40: що потрібно знати про шлюбні агентства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як показує практика, вийти заміж можна в будь-якому віці. Звичайно, вважається, що двадцятирічним це зробити простіше, тому що вони і вигляд мають свіжіший, і взагалі чоловіки люблять партнерок молодшого віку, особливо заможні.

Відомо багато випадків, коли вступити в шлюб вдавалося 50-60-річним жінкам цілком вдало. Я особисто знаю одну 70-річну бабусю, яка знайшла собі французького дідуся десь у соціальних мережах і тепер регулярно подорожує між Києвом і Парижем. У знайомої в Італії незаміжня тітка, двоюрідні сестри й бабуся. Правда, вони шукали вже на місці. Як в анекдоті: сидить бабуся в короткій спідниці, закинувши ногу на ногу, і курить. Їй кажуть: "Бабусю, ви ж літня жінка!" – А вона відповідає: "Це на Батьківщині я бабуся, а тут я – "Чао, Белла!"

Адже це у нас у цьому віці, за статистикою, 20 жінок на одного не зовсім свіжого чоловіка (а якщо він багатий, той шукає молоду красуню), а там повно красенів, спортивних пенсіонерів, а жінок не вистачає.

Проте шлюб з іноземцем – окрема тема для розмови. Останні пару років я підробляла перекладачем в кількох шлюбних агентствах у Києві (перекладала на зустрічах). Згадала, що англійська з німецькою у мене відмінні, і вирішила перетворити хобі на роботу. Нещодавно особисто чула на одному заході, як власниця дуже великого та відомого шлюбного агентства в Німеччині (20 років у бізнесі), експерт у телешоу на відомому каналі, яке триває вже 5 років, сказала: "Шанси вийти заміж за іноземця для жінки з пострадянського простору після 40 років без знання мови прагнуть до нуля. Але вони все-таки є".

Як правильно вибрати агентство

Варіантів маса. Всі агентства можна знайти в Інтернеті. У Києві на кожному розі. Сарафанне радіо теж ніхто не скасовував. Адже у багатьох з нас є подружка, родичка, яка знайшла "там" чоловіка. Є агентства, що спеціалізуються на різних країнах, наприклад, у них найбільше німців, французів, американців, японців чи італійців. В Україні їх тисячі, але додам від себе, не з усіма варто мати справу. Наприклад, більш-менш серйозні зараз навіть об'єдналися в асоціацію, їздять на міжнародні конференції для вивчення досвіду різних країн. Наступна, до речі, буде у вересні в Лондоні. Представники таких агентств не соромляться давати коментарі ЗМІ і показуватися в телевізорі. Ті, "у кого рильце в пушку", зазвичай "шифруються" і уникають публічності. Таких найбільше в регіонах, де досі в тренді "розлучення" на гроші через листування, якими іноді діляться з нареченими, женихи туди майже не їздять. Якщо ви знайшли більш-менш нормальні агентства, що важко, то я б радила записатися одразу в кілька, тому що так буде більше шансів частіше ходити на побачення. Якщо ви не живете в великому місті, шанси зменшуються, але вам завжди можуть оплатити проїзд.

Є платні і безкоштовні агентства. Найчастіше на пострадянському просторі жінки ні за що не платять, тому що вважається, що країни у нас бідні. Проте в українській столиці є агентства, які беруть оплату за членство з жінок, хоча і не дуже велику. А якщо ви сильна, самостійна жінка і не хочете чекати, поки виберуть вас, то у закордонних шлюбних контор є спеціальні пакети. Наведу приклад з Німеччини. Ви оплачуєте 1600 євро, проїзд, трансфер, проживання і вибираєте з каталогу чоловіка самі, тим більше, що у багатьох агентств є два види клієнтів-чоловіків: звичайні і VIP.

Зовнішність і фото

Жінок в Україні багато, і вони красиві. Вважається, що наші жінки після 40 років мають поганий вигляд, гладкі, недоглянуті, зморшкуваті. Це правда, але не зовсім. Я особисто знаю масу красунь, які 45-50 мають вигляд на 30 і користуються величезною популярністю як тут, так і "там". І якщо вам ще немає 40 років, то починайте займатися спортом і зовнішністю вже зараз, бо потім буде пізно і тому, що "товар треба показувати обличчям". Говорячи мовою маркетингу, "ви продаєте, вони купують", а звертають увагу насамперед на обгортку (зовнішність). Доглянутий зовнішній вигляд, наявність зубів і красивий одяг знадобляться вам на першому побаченні, щоб справити хороше враження. А до цього вам знадобляться якісні професійні фотографії. Фотошоп і професійний фотограф із будь-якої жінки зроблять завидну наречену.

Якщо все із психічним здоров'ям у вас все гаразд (ви не в депресії), то самі розумієте, що зовнішній вигляд з усіма атрибутами лиску, моди є для жінки одним з комунікативних інструментів, що діють несвідомо і потужно на більшість чоловіків.

Листування і зустрічі

Це найскладніший пункт. Шлюбне листування – це окремий вид мистецтва. Якщо ви знаєте мову і ваше агентство досить серйозне, то вам будуть пересилати всі листи. Дуже багато випадків, коли наречений запитує контакти жінки, але з ним переписується перекладач, який розводить його на гроші. Років 10 тому це було нормою, але з появою месенджерів женихи почали просити номер і телефонувати з відео. Або замовляти відеорозмову з жінкою (з перекладачем, якщо не говорить мовою) на сайті до того, як приїхати, тому таких випадків дедалі менше. Спілкування повинно бути побудовано на легкості і позитиві, щоб не злякати проблемами кавалера до зустрічі. Часто прямими контактами обмінюються вже на першому побаченні. І то, якщо наречений або наречена захочуть це робити. Дуже часто буває, що вони не сподобалися одне одному. Зустрічі ж зазвичай організовуються в кафе і ресторанах, зазвичай не дуже дорогих. Розвод на їжу в дорогих ресторанах – окрема тема доходу у деяких дівчат. І якщо на першому побаченні наречений ні з того ні з сього подарував вам вже через 30 хвилин знайомства пару тисяч доларів, а агентство попросило віддати половину, то варто задуматися, а раптом тут щось не так? Або агентство попросило віддати їм половину вартості подарунків, наприклад. Втім, вирішувати вам. Хтось шукає чоловіка, а хтось – напівлегального заробітку. Кожному своє.

Як відбувається побачення, якщо покликали в гості до іншої країни

Це таке ж побачення, тільки трохи більш розтягнуте у часі. Не кілька годин, як це відбувається в Києві, а, наприклад, 5-6 або цілий день. Організовує поїздку агентство, а квитки (безповоротні), готель для жінки і часто перекладача/менеджера/власниці агентства оплачує чоловік (заздалегідь).

У поїздці можливо все, тому я б не стала летіти сама, хоча повно дам, які літають до невідомих чоловіків з сайтів знайомств, що вже говорити про шлюбні агентства. І за своє життя я бачила лише одне агентство, яке дійсно організовувало все з німецькою методичністю. З іншими я б не ризикнула мати справу, тому що ніколи не можна передбачити, як поведеться чоловік. Добре дізнатися, чи їздив до нього хтось до вас і як він поводився (зустрічав в аеропорту, годував, допомагав оселитися в готель тощо).

Що отримує агентство, якщо жінка виходить заміж

Деякі агентства вимагають оплату після того, як жінка вийде заміж, а деякі ні. Я чула про 300 євро за весілля. Часто буває так, що пара приховує цей факт, аби з неї не вимагали грошей, і оформлює документи на візу, наприклад, у США, самостійно.

Марина Фролова

Залиште свій коментар

Вибір редакції