Чи повинна жінка відчувати оргазм?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В наш час не відчувати оргазм стає для нас, жінок, чимось ганебним. Жінки страждають, чоловіки комплексують, наростає напруга в парі. Чи так важливий оргазм в житті жінки? Про це наша розмова з сексологом Георгієм Селюковим, доцентом кафедри психіатрії, сексології та медичної психології Національного медичного університету www.selyukov.ucoz.net).

Чому сучасним жінкам соромно визнати, що вони не настільки темпераментні, як від них очікують їхні партнери?

- Це завжди так було, не тільки зараз. "Як це так: у Марії Іванівни та Дар'ї Семенівни оргазми – "ох" і "ах", з вигуками, криками, дряпанням. А в мене такого немає". Це кліше, стандарт, який висуває соціум. З цієї причини жінки часто симулюють оргазм. ("Як же, я ж повинна відповідати його очікуванням. Він, бідненький, буде страждати, тому я підіграю трошки". Жінки не дуже люблять демонструвати свої, як вони вважають, вразливі місця. Адже вона повинна бути супержінкою для всіх, за всіма параметрами. А якщо ні, потрібно прикрасити, заретушувати. З іншого боку, чоловік, у якого не виходить подарувати насолоду жінці, не отримує радість у реалізації своєї сексуальної енергії. Він починає думати, що він якийсь не такий, чи не така вона, може шукати підтвердження своїх здібностей на стороні.

У такому разі, симулювати оргазм – погано чи добре?

Якщо жінка прикидається, то пара затягує цю проблему все тугіше й далі. Тому що, коли чоловік думає, що все добре, йому немає необхідності розбиратися, шукати, намагатися творити. А жінка, якщо вона розбуджена, все глибше занурюється у фрустрацію. У підсумку це обертається боком, і вона отримує відкат у вигляді втрати рівня лібідо. При цьому вона може почати отримувати оргазми альтернативним способом, без участі постійного партнера. Але це теж ні до чого доброго не призводить. Якщо це прихована проблема, вона рано чи пізно виявиться.

Виходить, не відчувати оргазм – це велика проблема для жінок

Не у всіх. Є жінки, які компенсують дефіцит оргазмічної реалізації сатисфакцією (задоволенням). Можу навести конкретний приклад зі своєї практики. Є дві жінки, однакові за певними параметрами. Обидві з сильною статевою конституцією, мультиоргастичні, обидві заміжні. У обох начебто все гаразд. Але перша жінка через певні обставини на певному етапі свого шлюбу перестала отримувати оргазм. При цьому вона кохала свого чоловіка. Він її бажає, творить, він її любить, нею володіє. Вона раділа, отримувала моральне задоволення, психологічно реалізовувалася. Тобто вона отримувала сатисфакцію. Таким чином, вона була компенсована багато років, поки не начиталася в інтернеті, що жити без оргазму погано.

Для другої жінки чоловік не був натхненником. З чоловіком вона не отримувала оргазму. Зате або сама, або за допомогою сторонніх чоловіків вона одержувала до 50 оргазмів на день. При цьому вона не відчувала не тільки сатисфакції, вона взагалі дійшла до важкої депресії. Їй було погано в житті, вона і себе, і чоловіків зневажала.

Дивіться, і в тому, і в іншому випадку приблизно однакові параметри. Але в першому випадку немає оргазму, зате є сатисфакція, а в другому - навпаки.

Виходить, якщо жінка знайде спосіб компенсувати відсутність оргазму, вона може жити довго і щасливо зі своїм чоловіком?

Не потрібно забувати той факт, що є розбуджені жінки, а є "сплячі красуні". Останні і не знають, що таке цей оргазм. І особливо б не сумували з цього приводу, якби на кожному кроці, з різних джерел їм не нагадували, що жінка повинна відчувати оргазм. Фізіологічно для неї це не проблема, проблема в голові. Починається пошук рішень, жінка починає переживати, фіксуватися на цій проблемі і т. д. Крім того, що чоловік не отримує підтвердження своєї мужності, вона ще й себе поїдом починає їсти.

До того ж у більшості жінок материнство домінує над сексом. І жінка компенсує дефіцит сексу хорошим материнством. Вона одного за іншим народжує дітей. Є також різні релігійні віросповідання, які дають різні установки на сексуальність як таку. І якщо у жінки існує така установка, що секс – це щось нице, вона буде заміщати сексуальність іншими параметрами, і їй буде комфортно.

Зі сказаного вище, можна зробити висновок: якщо жінка не відчуває оргазму, але почувається цілком комфортно, значить, не варто робити з цього проблему.

Авдотья Разгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції