Чоловіча сексуальність: як жінки обирають чоловіків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чому в одних чоловіків більше сексуальних партнерок, ніж у інших, а треті взагалі видаються жіночними? Про особливості чоловічої сексуальності ми поговорили з лікарем-андрологом, сексопатологом, доктором медичних наук Українського інституту андрології та сексології Юрієм Гурженком.

Сексуальність чоловіків обумовлена чоловічим статевим гормоном – тестостероном. Він виробляється яєчками, і лише невелика частка цього гормону виробляється наднирковими залозами. В організмі чоловіка присутня частка і жіночого гормону естрогену, але його у більшості чоловіків дуже мало. Завдяки тестостерону у чоловіка більш рішучий, чоловічий, характер, краще виражена агресивність, м'язова сила, що перевищує жіночу.

Який він у ліжку?

Жінки часто звинувачують чоловіків у тому, що їм, мовляв, одне тільки потрібне – затягнути панянку в ліжко. І ці звинувачення не позбавлені підстав. Тестостерон, що переважає в чоловічому організмі, збільшує статеве сприйняття, а також викликає статеве бажання. До того ж, якщо жінці важливіше емоційний, психологічний бік сексуальних стосунків, і багато з них можуть обходитися і без оргазму, аби лиш до них ставилися з ніжністю і увагою, то чоловік за допомогою хорошого ставлення до партнерки, духовної близькості, прелюдії прагне домогтися сексу.

Як жінка обирає чоловіка

Побачивши вперше чоловіка, жінка несвідомо оцінює його не тільки як майбутнього сексуального партнера, але частіше як батька своїх дітей. Вона сканує, наскільки здоровий цей чоловік, наскільки сильні його м'язи. Так історично склалося, що жінка обирає чоловіка здорового, кремезного в плечах (може витримувати важке фізичне навантаження), з великими очима (далеко бачить ворога), з міцними зубами (ознака довголіття), зі здоровим кольором шкіри і блиском в очах. Ми не говоримо зараз про товстий гаманець і машину останньої марки як про стимули сексуального інтересу з боку жінки. Та й «кохання» до субтильного юнака незрозумілої статі є не більше, як даниною моді.

Мачо або альфа-самець?

Можна подумати, що це поняття-синоніми. Але це далеко не так. Мачо – це чоловік, який володіє великою кількістю тестостерону. Йому все одно, чи готова жінка до близькості чи ні, досить того, що у нього самого є ерекція, йому лише потрібно задовольнити свою хтивість. Безумовно, існують жінки, яким груба поведінка чоловіків-мачо подобається, але таких небагато.

Альфа-самець, хоч і прагне володіти багатьма жінками, але йому важливо подарувати їм задоволення і задовольнити. Жінки відчувають це і з вдячністю приймають пестощі альфа-самців.

Кавалергарда час минущий

Згадайте старий анекдот про двох биків, молодого і старого, які побачили вдалині стадо корів. Молодий каже: «Давай спустимося і он ту зловимо!». А більш зрілий відповідає: «Не поспішай, ми зараз траву дожуємо, а потім повільно спустимося і всіх їх опрацюємо». Цей анекдот наочно ілюструє, як поводиться тестостерон з віком. В період гіперсексуальності, в 17-20 років, кількість цього гормону "зашкалює". З віком тестостерону стає менше. Можна розділити чоловічий сексуальний вік на два періоди: перший – згода жінки радує чоловіка, у нього є можливості і бажання; другий – бажання ще присутнє, але у чоловіка вже немає можливостей його задовольнити, і згода жінки його лякає. На жаль, останній період простежується у чоловіків і у більш молодому віці. У третини 30-річних чоловіків вже бувають проблеми з ерекцією і з бажанням. На повторний статевий акт протягом доби здатні лише 15% чоловіків цього віку. У чоловіків 40-50 років відсоток сексуальних порушень збільшується, а відсоток досягнень падає. На щастя, збереглися до теперішнього моменту «богатирі», які навіть у 80-90 років все ще мають статеве життя. Але вони трапляються все рідше.

Ми їх втрачаємо!

Зараз усе більше жінок скаржиться на те, що їхнім партнерам секс не потрібен. Водночас і чоловіки приходять до сексопатолога з проблемою недостатньої сексуальної активності своїх партнерок. У чому проблема? Часто – у елементарних лінощах. Чоловіки припинили співати серенади, здійснювати подвиги заради жінок, вони не вважають необхідним витрачати сили на пробудження жіночності своїх панянок. Простіше взагалі забути про секс і всі вечори просиджувати за комп'ютером або валятися перед телевізором з пляшкою пива.

До речі, про пиво. У пиві, як і у сої, якою рясніють сучасні продукти харчування, міститься багато фітоестрогенів, через які чоловіки стають жіночними, вони втрачають свою мужність, агресію, втрачають бажання "завойовувати" жінку.

Авдотья Разгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції