Феляція: як усе зробити правильно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"У всьому потрібна вправність, досвід, тренування", - вважає наш автор Авдотья Розгуляєва. Оральний секс не виняток, тому, щоб отримати якісний результат, потрібно глибоко зануритися в питання і врахувати всі нюанси.

Про мінет багато вже написано, і я буду повторювати багато із сказаного кимось раніше. Але ця тема настільки складна і багатогранна, що, на мій погляд, не гріх і повторитися.

Отже, навіщо він потрібен чоловікові? А він потрібен чоловікові, інакше не було б стільки розривів стосунків і невиплаканих чоловічих сліз від того, що його обраниця з якихось причин уникає орального сексу. По-перше, мінет приносить більшості чоловіків більшу насолоду, ніж традиційний статевий акт. Лише небагатьом чоловікам це не подобається. Одні через якісь внутрішні табу або дитячо-юнацькі травми вважають це чимось брудним і ницим, інші просто соромляться своєї принади або з якихось причин не можуть довірити його своїй партнерці. По-друге, для багатьох той факт, що партнерка бере в рот його пеніс, свідчать про те, що його приймають і люблять всього, він приємний і смачний увесь цілком.

Як не крути, більшості чоловіків наявність оральних ласк в інтимному житті дуже важлива. І все ж мене обурюють заклики авторів багатьох статей про мінет: "Ти повинна навчитися доставляти йому задоволення орально", "Тобі доведеться навчитися, інакше ти ризикуєш його втратити". Ти нічого не повинна і нічого не доведеться. Головна умова гармонійного сексуального життя – це право вибору обома партнерами своїх сексуальних дій. І якщо тобі з якихось причин оральний секс неприйнятний, неприємний або навіть огидний, виконання цього акту проти бажання, як зобов'язання, неодмінно призведе до негативних наслідків. Сексологи в цьому випадку пророкують проблеми в стосунках або навіть порушення сексуальної функції. Якщо тобі добре з цим чоловіком, якщо хочеться всього його торкатися, цілувати і облизувати, якщо тобі приємно від того, що йому приємно, - тоді вперед!

Колись я думала, що навчатися орального сексу не треба – саме якось піде. Зараз я щиро прошу вибачення у тих, кому я рвала і кусала їхніх ніжних чутливих солдатиків, поки тренувалася. Головна небезпека – зуби. До речі, що ближче оральний секс до зобов'язання, то імовірніша для чоловіка перспектива бути вкушеним. Ще часто дівчата, намагаючись якомога швидше довести свого хлопця до оргазму, починають занадто старанно терзати його чоловічу принаду. Запевняю, це неприємно і тільки віддаляє від заповітної мети. Адже вони бувають такими скромними, бояться сказати, що щось не так. Тож тренуватися краще в позі, у якій він сидить, а ти перед ним на колінах. Так ти можеш бачити вираз його обличчя і визначити, чи подобається йому те, що ти робиш.

Ще одна помилка – одноманітні рухи, коли ти береш в рот член і починаєш водити його взад-вперед без натяку на творчість. Перед тим як взяти це диво природи повністю в рот, треба запестити до повної боєготовності. Це можна зробити по-різному. Уяви, що ти відкриваєш банку улюблених консервованих огірків. Дістаєш один. По ньому тече розсіл. Твоє завдання – злизати цей розсіл з огірка, поки він не затік тобі в рукав. Смішно? А я колись в буквальному сенсі зробила це в компанії, що на дві третини складається з хлопців – студентів останніх курсів. Мама моєї подруги закривала просто божественні огірочки, і я не відала, що кою, поки не побачила обличчя хлопців, звернені до мене з пожадливістю.

Минет
Getty Images/Fotobank

Проведи язиком по члену, обхопи його ніжно губами. Ніжно доторкнися губами до голівки і на мить відсторонися. Потім розпочни знову. У багатьох чоловіків також чутливе місце між основою стовбура і мошонкою, а також яєчки. Їх можна взяти в рот і погратися ними. Головне, переконатися при цьому, що твоєму партнерові це приємно.

Беручи член в рот, ніжно проведи язиком у місці, де розміщена вуздечка. Там ще така улоговинка. Чергуй глибоке заковтування з тертям головкою об свої губи – то верхню, то нижню, то круговими рухами, змінюючи швидкість.

Ось тепер ми впритул підійшли до питання, заявленого в назві статті. Вважається, що глибокий мінет – це круто. Деякі чоловіки навіть з гордістю діляться з друзями, наскільки глибоко вони насаджували своїх подружок на свій рожен. Якщо боїшся блювотного рефлексу, можна допомагати собі руками (а руками варто допомагати в будь-якому разі). Для цього потрібно взяти в руку його член біля основи, міцно і ніжно, тим самим регулюючи глибину проникнення. Йому буде приємно, якщо ти при цьому ще обхопиш його яєчки. Але якщо твоєму партнерові важливе саме глибоке проникнення, і ти при цьому готова до всього, є сенс потренуватися. Потрібно розкрити глотку, як при позіханні, тоді буде легше. З часом глибоке введення не буде викликати у тебе таких неприємних відчуттів.

І про сперму. Чоловікам, як і маленьким дітям, важливо знати, що їх приймають цілком, разом з усім, що з них виходить. Тому, якщо ти побіжиш у ванну плюватися, то можеш його цим образити. Але зате ти маєш право попросити подбати про смак сім'яної рідини заздалегідь. Куріння робить сперму кислою, алкоголь і кава – гіркою, молочні продукти надають смак зіпсованого продукту, м'ясо і риба робить сім'я маслянистим. А ось такі продукти, як ківі, ананас, селера, кавун, кислі фрукти роблять смак сперми більш приємним.

І наостанок. Якщо ти робиш мінет неперевіреному партнеру, користуйся презервативом. Під час орального сексу можна підхопити хламідіоз, герпес, генітальну папілому, гонорею та гепатит B.

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції