Імбілдинг: як тренувати інтимні м'язи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Є жінки, яких чоловіки не забувають і яким зберігають вірність багато років. І річ зовсім не в умінні готувати смачний борщ і навіть не в здатності вислухати і зрозуміти. У таких жінок інший талант: вони можуть так охопити нефритовий жезл чоловіка своїм лоном, що він ніколи не захоче його покидати. Хочете стати такою жінкою? У цьому допоможуть заняття імбілдингом.

Що це

Імбілдинг (де "ІМ" - Інтимні М'язи) - тренажерна методика розвитку тазових та інших м'язів з метою набуття природних і необхідних навичок володіння ними в сексі, під час вагітності, пологів і для профілактики різних жіночих захворювань.

Для чого це

Дійсно, деякі вправи, що використовуються в тренуванні, давно застосовуються в урологічній та гінекологічній практиці. Тому, говорячи про імбілдинг, слід насамперед сказати про його користь для здоров'я. Він дозволяє:

фізіологічно підготуватися до безболісних пологів;

прискорити післяпологове відновлення;

відновити властивості піхви і м'язів тазового дна до природної норми;

поліпшити кровообіг і обмінні процеси в органах малого тазу;

нормалізувати гормональний обмін і т. д.

Заняття імбілдингом можуть значно налагодити або поліпшити ваше сексуальне життя:

значно підсилити чутливість піхви;

зменшити вагінальний об'єм;

оволодіти навичками управління власним оргазмом;

стати єдиною і неповторною для коханого;

оволодіти навичками управління оргазмом партнера;

розширити різнобічність сексу завдяки більшому арсеналу роботи м'язів;

стати "природним" тренажером для його ерекції і чоловічої сексуальної сили.

Секс_6
Олена Мельник інструктор з имбилдингу

"Це міф, що якщо жінка часто займається сексом, у неї піхва збільшується, – каже інструктор з імбілдингу Центру гармонійного розвитку "Формула любові" Олена Мельник. - Насправді, у такої жінки розвинені м'язи тазового дна, і це дозволяє охоплювати член партнера настільки туго, наскільки жінка здатна. Якщо ж сексом не займатися або займатися рідко, то стінки вагіни будуть тонкими, провислими, через те, що немає нормального відтоку крові і регулярного масажу.

Взагалі, наші матері й бабусі за гінекологічним здоров'ям були сильніші, ніж ми. Впливає екологія, сидячий спосіб життя, аборти. Раніше жінки більше працювали фізично, часто народжували, тому були здорові.

Ще один міф – у худеньких жінок "там" все щільно. Сидіння на дієтах, щоб виглядати, як глянцеві красуні, теж йде не на користь інтимним м'язам. Тому що, коли ви худнете, м'язова маса всихає не тільки зверху, але і всередині, в піхві.

Імбілдинг допомагає зберегти здоров'я, і я знаю це зі свого особистого досвіду. У мене тривалий термін не було чоловіка. Почалися проблеми, збої гормонального характеру. Адже у мене двоє дітей, була заміжня, організм вимагає сексу. Це позначалося на емоційному стані. Коли стала займатися імбілдингом, здоров'я відновилося. Імбілдинг відновлює гормональну систему на фізичному рівні, на емоційному при цьому теж зникає напруга, по-іншому почуваєшся, впевненою в собі, хочеться творити, вчитися, розвиватися далі. Жінки, які займаються у нас в Центрі, розповідають, що на них починають звертати увагу чоловіки. Вони відчувають їхні флюїди.

Крім вправ для здоров'я, ми даємо ще й сексуальні техніки. Наприклад, вчимо жінку стискати вагіну повністю, показуємо цікаві пози".

Як це

Для розвитку інтимних м'язів під час заняття імбілдингом використовуються тренажери.

Секс_1
Рис. 1

Тренажер лазерний (ТЛ) Ю. Корнєва (Рис. 1) призначений для тренування м'язів тазового дна, зокрема такої важливої групи м'язів, як Levator Ani (м'яз, що піднімає задній прохід, м'язи дна малого тазу, що піднімає промежину, піднімає і звужує задній прохід, у жінок звужує піхву.). ТЛ являє собою стрижень, на верхньому кінці якого встановлено кулю, а на нижньому закріплений лазерний покажчик. При втягуванні тазового дна (ануса, промежини, входу), куля підніметься вгору і вперед, за лобкову кістку, відповідно стрижень відхилиться назад. Лазерна точка при цьому опуститься вниз, причому що сильніше підтягнути тазове дно, то точка сильніше опуститься. При розслабленні м'язів точка повернеться у верхнє положення. За рухом лазерної точки можна визначити, наскільки розвинені м'язи тазового дна. Якщо точка проходить шлях до 1 метра, значить, м'язи слабкі. М'язи в хорошій формі створюють амплітуду руху точки не менше 1,5 м за відстані до стінки 2 м.

Секс_3
Рис. 2

Вагінальне яйце (Рис. 2) – тренажер, спеціально розроблений для вправ імбілдінгу (розмір, форма, матеріал, спосіб кріплення шнура), виготовлений з біоінертного медичного полімеру, ідеально підходить для тривалого контакту зі слизовою вагіни, на відміну від кам'яних аналогів. Тренажер "вагінальне яйце" застосовується паралельно з ТЛ для закріплення навичок управління м'язами тазового дна протягом дня, а також для вправ з утримання вантажу.

Секс_4
Рис. 3

Тренажер Кегеля (Рис. 3) використовують для розвитку м'язів тазового дна. Являє собою камеру, яка вводиться в вагінальну зону м'язів тазового дна, а також приєднаний манометр. При стисненні м'язів змінюється тиск всередині камери, що відображається на манометрі.

Секс_5
Рис. 4

Тренажер Пневматичний (ТП) (Рис. 4) використовують для навчання стиснення верхньої зони вагінального каналу. ТП є тренажером просунутого рівня методики імбілдінгу, що дозволяє:

навчитися стискати верхні зони вагінального каналу. Стиснення верхньої зони вагінального каналу здійснюється через підвищення внутрішньочеревного тиску;
здійснити масаж вагінальних стінок. Додаткова камера тренажера потрібна для створення підвищеного тиску в вагінальній камері для масажу стінок;
підвищити вагінальну чутливість. Навчитися вагінального оргазму;
забезпечити профілактику багатьох гінекологічних захворювань завдяки нормалізації крово-і лімфообігу обміну речовин, поліпшення роботи видільної системи. Багато захворювань минають самі в результаті тренувань;
вирішити проблему анатомічної несумісності з партнером.

"Що менше жінка відчуває оргазм, то менша у неї чутливість ерогенних зон. – каже Олена Мельник. – Це не означає, що жінка, коли займається з тренажерами, перебуває в стані фізичного збудження. Все залежить від свідомості. Якщо вона налаштована збудитися – буде відбуватися збудження. Імбілдинг – це такий самий фітнес, як і в тренажерному залі, коли ви прокручуєте певну групу м'язів. Головна енергетична зона у жінок – матка та придатки – муладхара чакра. Якщо зміцнювати цю зону, накопичуючи енергію і не марнуючи її даремно (а зробити це дозволяє якраз тренування м'язів), ця енергія дає значний імпульс для розвитку фізичного, емоційного, духовного".

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу інструктору з імбілдингу Центру гармонійного розвитку "Формула любові" Олені Мельник, www.formylove.com.ua.

Авдотья Розгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції