Коли жінці важко досягти оргазму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше вже говорилося про те, що у слабкої статі на шляху до сексуального задоволення існує велика кількість перешкод, які віддаляють настання оргазму, роблять його нерегулярним, чи то й зовсім стають причиною його відсутності. Сексологи виділяють всі ці перешкоди в кілька груп чинників, знання яких допоможуть чоловікам поліпшити якість сексуального життя зі своїми партнерками.

Тимчасові чинники. Вони виникають залежно від ситуації. Наприклад, деяким дівчатам в певних обставинах абсолютно не дозволяє досягти оргазму страх завагітніти. А якщо у вас проблеми з житловими умовами, якщо ви вибрали для сексу місце, де важко дотримуватися достатньої гігієни або можлива присутність сторонніх осіб, то не дивуйтеся, якщо у партнерки зникне бажання. У певні дні або біологічні години у жінки може не бути сильного бажання займатися сексом. На гостроту відчуттів і взагалі на наявність бажання сильно впливає фізична або психічна перевтома, стреси на роботі або в навчанні, а також в інших сферах, не пов'язаних з партнерськими стосунками.

Особистісні фактори. Не позаздриш чоловікам, обраниці яких "одержимі" певними упередженнями і негативними установками стосовно чоловіків і сексу: "У вас в усіх єдине на думці!", "Секс – це брудно!" і т. д. Доставити такий дамі задоволення в ліжку можна тільки після курсу психотерапії. Деякі жінки бояться втратити контроль над своєю поведінкою під час оргазму, тому всіляко чинять опір його настанню. Низька оцінка своєї еротичної привабливості також не додає сексуального апетиту. До особистісних факторів також зараховують наявність внутрішньоособистісного конфлікту у жінки і залежність від суспільної думки ("а раптом у нас стосунки якісь неправильні?").

Партнерські фактори. Як не сумно це звучить, але багато хто, навіть зрілі чоловіки, просто не вміють доставляти жінці задоволення. А зустрічаються ще й такі, яким важливе лише власне задоволення, і вони ігнорують потреби партнерки. Без зосередженої уваги партнера нам, жінкам, з оргазмом не подружитися. Звичайно ж, не може і йтися про регулярний оргазм, якщо у чоловіка порушена сексуальна функція: наприклад, нестійка ерекція, передчасна еякуляція, хронічний простатит і т. д. У ролі партнерських факторів, які є причинами відсутності чи нерегулярності оргазму, сексологи зазначають також шлюб "за розрахунком", психологічні проблеми у стосунках, а також алкоголізм чоловіка і інші види залежності.

Фізіологічні фактори. Здатність відчувати незабутні відчуття в сексі дуже залежить від фізичного стану нашого організму. На наші оргастичні переживання впливають: будь-яке хронічне захворювання; цукровий діабет; захворювання щитовидної залози; різні неврологічні порушення; гормональна недостатність, особливо дефіцит андрогенів; патологія органів малого тазу; травми; токсичні впливи (алкоголь, наркотики); прийом лікарських засобів, що гальмують оргазм (транквілізатори, антидепресанти, гіпотензивні препарати) і т. п.

Інформаційні чинники. В еру реклами, коли сексуальна розкутість подається як стиль життя, у свідомості дівчат часто спотворюється інформація про сексуальні стосунки. З бажання бути "знавцями" в сексі багато хто забуває про свої особисті бажання. Це може послужити погану службу. Нестача інформації про статеве виховання – інший бік медалі. Впливає на поведінку в ліжку і переважання негативної інформації про секс, яку черпають з відповідної літератури побожні жінки або особи, що практикують аскетизм. Що цікаво, захоплення віртуальним сексом теж може бути серед факторів, через які жінці важко досягти оргазму в реальному житті.

Авдотья Розгуляєва

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції