Про шкоду мастурбації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про те, як мастурбація допомагає жити і наскільки вона безпечна, говорять і пишуть багато. Давно медики і сексологи вже схилилися до висновку, що мастурбація не шкідлива для здоров'я. Настав час підкласти свою ложку дьогтю до меду хтивості.

Ніхто вже не лякає підлітків волоссям на руках, вже не говорять про те, що під час еякуляції з організму "вимиваються" корисні речовини. Але досі збереглися погляди, що не схвалюють самозадоволення.

Мастурбація – шлях до суперечок в сім'ї

Почнемо з найбільш простого і очевидного. Припустимо, секс з чоловіком вас задовольняє, але він не зробить вам так добре, як можете зробити тільки ви самі, відчуваючи своє тіло і задовольняючи якусь свою потребу. Якщо ви скажете про це своєму чоловікові, він може образитися. Він може вирішити, що він вам не настільки приємний у ліжку, що вам доводиться "добирати" самостійно. Те ж саме може бути і з вашого боку: ви не настільки бажані, як моделі в порножурналах. Виходом може бути спільна мастурбація як один з видів любовних ігор.

Мастурбація загрожує психологічною залежністю

У серіалі "Секс у великому місті" є серія про зворушливі стосунки Шарлотти з її вібратором. Подруги не на жарт занепокоїлися, коли Шарлотта припинила спілкуватися з ними, ходити на побачення з чоловіками – весь вільний час вона проводила вдома зі своєю іграшкою. Дійсно, мастурбація стає справжньою проблемою, коли переходить до залежностей. Можна знайти скільки завгодно історій про людей, які ледве позбулися такої сексозалежності. Вони кажуть, що залежність від самозадоволення схожа на наркотичну, адже і в тому, і в іншому випадку предмет залежності дає дуже сильну насолоду.

Втрачається здатність до партнерського сексу

Вченими з міста Кельна був проведений експеримент. Протягом місяця учасники експерименту практикували тільки мастурбацію, утримуючись від звичайного сексу. Після цього лише 14 % чоловіків змогли знайти собі партнерку для сексу. Сексологи попереджають: якщо протягом довгого часу задовольняти себе тільки за допомогою мастурбації, виникнуть проблеми з оргазмом під час сексуальної взаємодії з партнером.

Мастурбація призводить до травм

Часта мастурбація може призвести до подразнення шкіри пеніса. Крім цього, як стверджує Барбара Бартлик, сексологиня з Нью-Йорка, пошкодження уретри і пеніса – є звичним, особливо коли пацієнти-чоловіки намагаються мастурбувати за допомогою сторонніх предметів – наприклад, подушок. Відомі також випадки перелому статевого члена у чоловіків або механічні пошкодження слизових оболонок у жінок. Крім цього, можлива деформація статевих губ у жінок.

Мастурбація – колосальні витрати енергії

За деякими даними, під час кожної еякуляції організм людини втрачає 150 млн сперматозоїдів. Щоб відновити сперму, яку людина витрачає під час однієї еякуляції, організм витрачає стільки сил, скільки під час виробництва 150 грамів крові. Після кожної еякуляції організм знову генерує енергію на відновлення такої ж кількості нової сперми. Тобто, замість того, щоб нормально функціонувати, організм завзятого любителя маструбації постійно працює на поповнення еякулянта.

Мастурбація руйнівна і з духовного погляду

Якщо вірити Тантрі, то під час оргазму, за якого не відбувається з'єднання чоловічої і жіночої енергії, сексуальна енергія просто покидає тіло. Сексуальна енергія перебуває в нижній чакрі – муладхарі. Ця енергія дуже потужна, вона подібна до ядерної, оскільки тільки за допомогою цієї енергії створюється нове життя. Якщо її витрачати без потреби, вона виснажує організм, людина стає млявою, слабкою, гладшає. Але вона також і психічно, і духовно слабшає, оскільки сексуальна енергія, піднімаючись вгору, "живить" і гармонізує всі інші енергетичні центри.

Християнство також засуджує такий спосіб задоволення своїх хтивих потреб. У Біблії навіть описаний християнський аналог семи чакр, які називаються "церквами".

Сходження енергії по всіх семи чакрах метафорично описується як драбина, якою сходять і піднімаються ангели. У Новому заповіті є такий вірш: "Таємниця семи зірок, які ти бачив у правиці Моїй, і семи свічників золотих, є життя: сім зірок несуть Ангели семи церков; а сім світильників, які ти бачив, несуть сім церков". Сходження по сходах до обителі Господа – не що інше, як рух енергії Кундаліні у східних навчаннях від найнижчої чакри, яка відповідає за насолоду плоті, до найвищої, в якій здійснюється зв'язок з божественним.

Вірити чи не вірити, мастурбувати або не мастурбувати – вирішувати, звичайно, в кожному конкретному випадку краще самостійно. Однак, як знову ж таки підтверджують європейські дослідження, секс з живим партнером, особливо за наявності кохання між партнерами, кращий на 400 %.

Авдотья Разгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції