Секрети стародавніх сексуальних технік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Західні жінки змагаються за рівні з чоловіками права у всьому, втрачаючи свою жіночність і забуваючи, для чого їх створила природа. На Сході ж до чоловіка ставляться, як до володаря. Там здавна відомі сакральні сексуальні техніки, що дозволяють потішити чоловіка і надовго зробити його рабом свого кохання. Ці здібності дозволяють зберегти молодість, красу і жіночу силу.

Арабські танцівниці

Одним з яскравих видовищ у палаці арабських шейхів був танець живота "Ракс шархи". Танцівниці не тільки викликали у повелителі еротичне почуття і збуджували любовний настрій, на підсвідомому рівні чоловік асоціював таку жінку з богинею. Дійсно, жінки, які досягли високого рівня майстерності в цьому танці, могли навчитися керувати своїми інтимними м'язами, що давало їм сексуальну енергію, допомагало зберегти неповторну красу і шарм. Такі жінки перебували на найвищому щаблі в ієрархії наложниць. Але для того, щоб пробитися на цей щабель, у палаці існувало три випробування з керування інтимними м'язами.

Іспит 1. Нефритове яєчко. Дівчина сідала на лавку з отвором. Ноги ставила на ширині плечей, руки повинні були лежати на колінах. У піхву їй закладалося нефритове яєчко, до якого було прикріплено 14 шовкових ниток. Євнух тягнув за кожну нитку по черзі з силою в 3 кілограми, а дівчина повинна була так стискати яєчко м'язами піхви, поки одна за одною не порвуться всі нитки. Цей іспит тривав близько півтори години.

Іспит 2. Танець "Ракс шархи". На невелике підвищення ставилася чаша об'ємом 100-150 грам, в яку наливали підфарбовану рідину. Скинувши з себе одяг, танцівниця повинна була втягнути за допомогою спеціальної трубочки всю рідину з чаші в своє лоно і станцювати танець, не втративши ні краплі. Цей танець тривав до 40 хвилин і поєднував у собі плавні рухи і акробатичні вправи. При цьому євнух перевіряв, чи залишилася дівчина сухою.

Іспит 3. "Свічка свободи". До цього іспиту допускалися наложниці, які успішно пройшли перші два. На ерегований член повелителя, що лежав на спеціальному ложі, м'яко сідала наложниця. Її накривали оберігальною накидкою, а на голову ставили свічку довжиною 80 см. Дівчина повинна була довести повелителя до оргазму, не зробивши жодного руху, щоб не впустити свічку. При цьому були задіяні тільки "м'язи любові", тобто інтимні м'язи.

Дружини китайських імператорів

Ще 4000 років тому в Китаї був винайдений тренажер для розвитку інтимних м'язів. Вигаданий, до речі, чоловіками, адже це їм хотілося, щоб жінки їх ефективніше задовольняли. До винаходу тренажера "головна дружина" імператора (хоу) і три додаткових дружини" (фужень) – тільки їх навчали мистецтву кохання – користувалися нефритовими яйцями для тренування м'язів піхви. Таким чином вони подовжували молодість і посилювали оргазмічні відчуття. Але це не все. Навчання сексуальних технік дозволяло жінкам імператора буквально за кілька хвилин припинити місячні, якщо саме в цей день повелитель захоче утіх. В даоських навчаннях згадується про те, що під час сексу з жінкою, що володіє техніками управління інтимними м'язами, виробляються елементи, необхідні для осягнення Дао Вищого порядку. Тобто за допомогою своєї сексуальної енергії жінка "прославляла чоловіка", перерозподіляла його сексуальну енергію вгору, де вона перетворювалася на чисту, духовну.

Японські гейші

У загальновідомому розумінні гейші – це жінки, які вміють розважати чоловіків спілкуванням, піснями, танцями і багато чим іншим. Цього дівчаток з 6 до 16 років навчали в гуртожитку для учениць (окейї). Та, яка продемонструє найкращі вміння, отримувала чоловіка-покровителя (дано), який щедро обдаровував окейю і її саму. Але був ще й інший шлях гейші – сувора філософська система дзьодо. Навчання відбувалося в зачинених храмах винятково чоловіками. Учениці залишалися незайманими. Вважалося, що найвищий рівень майстерності має гейша "Вогняна хризантема". Вона могла виділяти аромат квітів, наприклад, її геніталії виділяли аромат троянд. Майстриня могла наповнити цим ароматом всю кімнату. Наступний етап передбачав вивчення чоловічої еротики. Гейша могла натисканням на певні точки домогтися миттєвої еякуляції у чоловіка. Також до цього етапу навчання належить і техніка управління інтимними м'язами під назвою "Брижі на воді". Затиснувши м'язами піхви невелику кульку, гейша могла вистрілити нею і потрапити в чашку на відстані 3-5 метрів. При цьому "Вогняні хризантеми" залишалися незайманими все життя, а техніки управління інтимними м'язами їм потрібні були для того, щоб з лона не йшла життєва енергія.

Володіли техніками, що запобігають витік сексуальної енергії, і індійські жінки. Вважалося, що якщо жінка вміє добре стискати лінгам (фалос) м'язами йоні (піхви) у поєднанні з рухами тазу, від неї чоловік не піде навіть до принцеси. Техніка управління інтимними м'язами і втілення сексуальної енергії в Індії є частиною Тантри.

Існували подібні техніки і в слов'янській культурі.

Слов'янські Берегині

Почнемо з того, що слово "кохання" походить від імені богині кохання Купали. І навчали мистецтва злягання (божественного кохання) Берегині. Відоме їхнє ритуальне "маточне" співання. Це звуки, що нагадують крик жінки в момент екстазу, які відтворювалися за допомогою інтимних м'язів. Зараз важко уявити собі життя жінки без прокладок і тампонів. А от у давнину навчені жінки могли обходитися без цих пристосувань. Вони затискали м'язами вхід у піхву, а потім, дійшовши до чистого струмка, підмивались. Берегині також могли за допомогою сексуальних технік уберігатися від вагітності. Вони вбирали в піхву трохи води перед статевим актом, і шийка матки закривалася. Потім сім'я легко вимивалось

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції