Секс з набагато молодшим чоловіком: плюси і мінуси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В наш час стосунками між зрілою жінкою і зовсім молодим чоловіком нікого не здивуєш. У таких стосунків, як і у будь-яких інших, є свої переваги і недоліки.

35-річний вік сексологи вважають піком жіночої сексуальності. Жінка у віці від 35 років і вище вміє отримувати задоволення від сексу, вона стає більш чуттєвою, знає, що може доставити їй задоволення. При цьому не завжди така жінка має гідного постійного партнера. То як задовольнити зрослий сексуальний апетит? І, що важливо, з чиєю допомогою? Особливо коли відшукати гарного, повного здоров'я чоловіка, без пивного живота і супутніх хвороб серед претендентів "від сорока і вище" стає все складніше. Можна відмовитися від стереотипів і взяти приклад з Примадонни російської естради Алли Пугачової, чи не брати приклад, згадавши про розчарування Демі Мур. Але для початку краще проаналізувати всі плюси і мінуси таких стосунків.

Плюси

На одному піку сексуальності. У той час як у жінок з віком сексуальність зростає, у чоловіка, навпаки, знижується. Тому справедливим буде зазначити, що у молодого хлопця 20 або 25 років сексуальні апетити можуть виявитися цілком на рівні 35-40-річної жінки.

Непідробна щирість почуттів. Жінці зі спливанням молодості вже немає сенсу грати в ігри, бути нещирою, а молодий чоловік ще не вміє приховувати своїх почуттів. У такому тандемі можуть бути дуже щирі довірчі стосунки.

Молодість і краса. Про "пивний животик" у чоловіків за 30 вже було сказано. Молодий партнер за сексом ще може похвалитися прекрасним тілом і ніжною шкірою. А це ще більше будить чуттєвість дам зрілого віку.

Відсутність негативного досвіду. Справді, у 20-річного хлопця ще немає вантажу минулого за плечима. Від такого не почуєте скарг на колишніх жінок замість захоплених компліментів, йому в розпал сексу не зателефонує колишня дружина, щоб сказати, що дитину потрібно відвезти в лікарню. Можна просто насолоджуватися спілкуванням.

Цілеспрямованість і оптимізм. У молодої людини помисли чисті, свідомість не затьмарена скепсисом і цинізмом. Він ще вірить в ідеали, він чистий, добрий, мрійливий. З ним можна згадати молодість, а може, почати втілювати свої найсміливіші юнацькі мрії, на які досі не знайшлося часу і віри в себе.

Сприйнятливість до нового. Зрілого чоловіка важко змінити відповідно до своїх потреб. Натомість свого молодого друга можна навчити всьому, що знаєте і вмієте в ліжку, і він не тільки вразить швидким сприйманням "уроків", а й буде вдячний за науку.

Порятунок від самотності. Молодий чоловік ще не такий серйозний, як дорослий, зрілий, він ще не настільки зайнятий кар'єрою, і у нього завжди знайдеться час для вас.

Мінуси

Брак досвіду. Коли зріла сексуальність вимагає негайної реалізації, потрібен досвідчений партнер, якому не потрібно довго пояснювати, що і як робити. У стосунках з молодим і недосвідченим може настати розчарування.

Палкість і пристрасність. Якщо молодий коханець закохається в вас, і це буде не взаємно, його кохання може сильно зіпсувати вам життя. Адже молодому хлопцю з його ідеалізмом важко зрозуміти ваш зрілий раціональний погляд на стосунки.

Нестача розуму і життєвого досвіду. Дійсно, з чоловіком набагато від вас молодшим часто буває просто нема про що поговорити. Він не прожив стільки, скільки ви, багато чого не знає. Не кажучи вже про різницю смаків.

Потреба в опіці. Недарма молоді хлопці вибирають жінок, набагато старших від них. У них є потреба в "матусі", яка буде опікуватися і піклуватися. Якщо у вас немає відповідної потреби бути такою "матусею", ці стосунки приречені на провал. Вони можуть вдатися лише в тому разі, якщо ви переконаєте себе, що перед вами чоловік, і зможете у стосунках з ним бути лише слабкою жінкою.

Нестабільне фінансове становище. Після 20 років людина тільки починає життя, вона ще не в змозі повністю забезпечити, не кажучи вже про те, щоб як свою подругу водити вас в кіно і ресторани, дарувати вам подарунки. Про "альфонсів" краще взагалі промовчати.

Суспільна думка. Якщо ви залежите від зовнішніх оцінок, вам буде соромно з'являтися під руку з молодим коханцем на людях і розповідати про нього своїм друзям.

Це ненадовго. Рідко коли зв'язок з молодим коханцем закінчується багаторічним шлюбом. Поки він молодий і недосвідчений, йому може здаватися, що ви його велике і єдине кохання. Але рано чи пізно хлопчик подорослішає і зрозуміє, що це не так.

Досвідчені і розкуті жінки кажуть, що стосунки з набагато молодшими чоловіками – це як вічна весна. Хоча б на короткий час, але варто зануритися в цю весну.

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції