Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секс зі зрілою жінкою: переваги й недоліки

Самець за визначенням повинен прагнути до сексу з молодою і сильною самкою. Проте в людському середовищі так відбувається не завжди. Наприклад, останнім часом простежується така тенденція, що молоді чоловіки віддають перевагу зрілим жінкам. Чому?

Для початку визначимося з терміном «зріла жінка». У якому віці жінка вважається зрілою? Якось у глибокій юності почула від одного 17-річного приятеля: «А я б не відмовився зайнятися сексом зі старою років двадцяти п'яти». Коли мені стукнуло 25, я з усмішкою згадувала цю репліку. Тоді я була ще досить молода. Заведено вважати, що жінка досягає зрілості на четвертому десятку. Тобто жінку 35-40 років і більше вже сміливо можна називати зрілою. Ось про секс з такими жінками і йтиметься.

Переваги

Досвід. Ця перевага найголовніша. Зазвичай жінки з віком стають більш впевненими і розкутими, з ними можна пізнати шалений секс без табу. Безумовно, не всі жінки в 35 достатньо досвідчені, вміють отримувати задоволення в ліжку і знають, чого хочуть, але до останніх, як заведено, по секс і не ходять.

Вміння отримувати задоволення від сексу. Сексологи стверджують, що жінки тільки після тридцяти починають по-справжньому розуміти смак сексу, стають більш чуттєвими і чуйними до ласк партнера. А чоловікові так важливо знати, що він може подарувати справжню насолоду від процесу.

Вміння віддаватися. Зріла жінка відчуває, що старість не за горами, і, за словами очевидців, для неї кожен статевий акт як останній. Вона віддає себе чоловікові і, користуючись досвідом, намагається подарувати йому якомога більше задоволення у відповідь.

«Так» зрілої жінки – це саме «так». Це означає, що зріла жінка менше «ламається», вона більш поступлива і менш прискіплива.

Вміння дякувати. Особливо добре це вміння розвинене у зрілих жінок, що пережили розлучення.

Чуйність і розуміння. Дійсно, зрілі жінки вже менш егоїстичні, вони вміють з розумінням ставитися до недоліків чоловіка.

Вміння «піднімати» полеглого героя». У багатьох чоловіків після певного віку виникають проблеми з ерекцією. Досвідчені жінки знають, які ласки використовувати, щоб повернути фалосу бойову силу. А це вміння на вагу золота.

Увага до свого статевого здоров'я. Зрілі дами зазвичай більш відповідально ставляться до збереження своєї жіночої краси і, звісно, турбуються про своє жіноче здоров'я.

Більш сильні м'язи піхви. Існує думка, що старша жінка, то ширша її вагіна. Насправді, що більше жінка займається сексом, то розвиненіші м'язи інтимної зони.

Є про що поговорити після сексу. Це без коментарів.

Відсутність зобов'язань. Найчастіше зрілі жінки вже знають, що необов'язково виходити заміж за кожного статевого партнера і не ведуть його знайомити з батьками.

Недоліки

Недостатньо гарне тіло. Так, не така пружна шкіра, дещо обвислі груди, - вік є вік. Такою коханкою не похвалишся на зустрічі з партнерами по бізнесу.

Бачать всі недоліки. Як не старайся, таку жінку не переконаєш у тому, що ти справжній мачо, якщо ним насправді не є.

Великі вимоги. Жінки постарше вже багато чого бачили і знають, яким має бути класний секс. Тому вона може легко змінити тебе на іншого, більш зрілого.

Як бачите, мінусів в сексі зі зрілими жінками зовсім небагато, і ними за бажання можна знехтувати. Зате позитивних моментів хоч відбавляй!
Тетяна Корякіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції