Сексуальний лікнеп: про небезпеки різних видів сексу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сексуальний лікнеп: про небезпеки різних видів сексу

Credits

Стаючи на шлях отримання сексуального досвіду, мало-хто підозрює, які небезпеки тут приховані. Ми рекомендуємо спочатку ознайомитися з заходами обережності, перш ніж сміливо вирушати в дорогу.

Для початку слід сказати, що максимально знизити небезпеку будь-якого виду сексу дозволяє тривалий постійний зв'язок з одним здоровим статевим партнером, з яким встановлені близькі довірливі стосунки. Якщо ви під час цього використовуєте секс-іграшки, то вони повинні бути індивідуальними. Якщо говорити про непостійних статевих партнерів, то можна виділити чотири види сексуальних стосунків залежно від їх потенційної небезпеки.

Безпечні види сексу:

масаж тіла;

тертя тіла об тіло;

сухий, «соціальний», поцілунок;

поцілунки і пестощі мовою тіла, без орального контакту із статевими органами;

самомастурбація в присутності партнера.

У чому небезпека. За такого сексуального контакту можна підчепити хіба респіраторне захворювання.

Відносно безпечні види сексу:

вологі, «глибокі», поцілунки;

взаємна мастурбація;

оральний, вагінальний або анальний секс з використанням презерватива.

У чому небезпека. У цьому разі виключається ризик зараження венеричними захворюваннями і захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Вагітність не настане, якщо правильно використовувати презерватив. Але можливе травмування – як фізичне, так і психологічне. Наприклад, орального сексу недосвідчена дівчина може випадково вкусити статевий член партнера. Під час анального сексу можливі розривання прямої кишки, тріщини, больові відчуття. Якщо дівчина не готова займатися яким-небудь видом сексу, а її до цього примушують, то може статися психологічна травматизація. Або якщо юнак почує зауваження щодо розміру статевого члена, це може травмувати його настільки, що перекреслить його подальше сексуальне життя.

Помірно небезпечні види сексу:

оральний секс без презерватива;

петінг із тертям статевими органами.

У чому небезпека. У роті є величезна кількість мікроорганізмів. Під час кунілінгусу юнак може заразити партнерку кандидозом. Якщо ж говорити про захворювання, що передаються статевим шляхом, то під час незахищеного орального сексу можна заразитися СНІДом, сифілісом, гепатитом, а також герпесом, папіломавірусом, хламідіями, мікоплазмами. Як вже говорилося вище, під час орального сексу можливі травми. Бували випадки, коли дівчата помирали, захлинувшись спермою. Під час петінгу можливе настання вагітності, якщо при цьому сперма потрапить на статеві органи партнерки. При цьому дівоча пліва не оберігає від можливого зачаття.

Небезпечні види сексу:

вагінальний і анальний контакт без використання презерватива.

У чому небезпека. Як під час незахищеного вагінального, так і під час анального, сексу можливе зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Крім цього, за такого контакту є велика ймовірність завагітніти. Не кажучи вже про фізичну та психологічну травматизацію, про які було сказано вище, під час анального сексу можливе зараження партнерки чи партнера, травматизація. Через бактерії, особливо кишкової палички, які є в анусі, існує велика ймовірність заразитися уретритами, вульвовагінітами та іншими захворюваннями.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу лікарю-андрологу, сексопатологу, доктору медичних наук Українського інституту Андрології та Сексології Юрію Гурженку.

Авдотья Разгуляєва

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація