Стиль собачки: як отримати від улюбленої пози максимум насолоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хочеш буду ось так?

Думаю, ти навіть не підозрюєш, скільки зручних місць для сексу є в твоєму домі: душ, кухня, сходи, стіни... Поза doggy style приваблива повною свободою рухів і яскравістю вражень. Пари божеволіють від задоволення, адже їхнє кохання під таким кутом ще більш чуттєве і «глибоке».

Сьогодні ми розкриємо всі секрети стилю собачки», які зроблять твої дні і ночі цікавішими і більш бурхливими. В світі стане на два небезпечні вулкани більше, адже розпечена лава ось-ось вибухне.

Незвичайний doggy style

«Жінка на колінах, чоловік ззаду». Звучить непристойно... просто! Адже навіть у doggy style можна діяти проти правил і винаходити нові, «коронні» елементи. Спробуй ось який варіант: жінка на колінах, голова на підлозі, а сідниці підняті.

Чоловік контролює процес і це ще більше його заводить, а партнерка, завдяки руху стегнами, підсилює приємні відчуття. Всі ерогенні зони жінки повністю під владою коханого. І він чудово знає, від чого вона злетить вище неба!

Не менш виграшна варіація – ненаситна близькість на ліжку. Це схоже на звичайну «собачку», але є одна особливість: жінка лягає і підкладає під стегна подушку. Так чоловікові, який традиційно згори, буде зручніше проникати і пестити кохану. «Кішечка» залишиться задоволеною, а її лев ще довго буде «муркотіти», яка вона вміла і прекрасна.

Час експериментів

Якщо ти хочеш викликати у коханого «убивчу» дозу тестостерону – танцюй стриптиз. Повільні, але впевнені рухи стегнами, імпровізований тверк і спокусливі вигини тіла затьмарять чоловічий розум. Подражни його, притискайся і голуб, шепочи на вухо, що ти завелася. Дозволь йому торкатися до тебе, але не більше. Тепер він у твоєму полоні – стримуватися неможливо. А це означає, що найцікавіше попереду.

Займіться сексом перед дзеркалом. Ви ж любите жаркі сцени з фільмів? І, очевидно, вони неабияк вас розпалюють. Так навіщо соромитися, вимикати світло і ніяковіти?

Нехай одяг летить у різні боки, градус порушення відчувають усі сусіди, а дзеркало підштовхує робити це красиво. Можливо, в якийсь момент ти упіймаєш себе на думці, що процес схожий на гру. Ну і нехай – грай! Головне, щоб подобалося, мова тіла була щирою, а довгоочікуване тремтіння настала не від холоду.

Заглибимося в деталі...

Наступний день після нестримних «подорожей» і експериментів: від спогадів серце пришвидшує ритм, мозок генерує нові дивовижні ідеї, а жіночі коліна красномовно розповідають про вчорашні пригоди.

Якщо doggy style не застав тебе зненацька, подбай про комфорт. Підклади під коліна подушку або іншу м'яку річ, що знизить ймовірність пошкоджень. Втім, якщо все сталося раптово – мої вітання. Впевнена – було незабутньо.

Розтягуйте солодку мить, адже в цій позі ваше «виверження» настане набагато швидше. Відволікайтеся, змінюйте положення тіла і темп, даруйте один одному поцілунки. Чергуйте пози, пробуйте нові і повертайтеся до коханої.

Чоловіки обожнюють гратися жіночим волоссям і бити їх по сідницях, проте у дорослих іграх можуть захопитися «покараннями». У такому разі від перезбудження врятує стоп-слово. Придумайте разом що-небудь цікаве, але не поспішайте його застосовувати. Може, тобі навпаки сподобається?

Адже я не сумніваюся, що тиха вода греблі рве, а скромні дівчата розпалюють пристрасть і показують, хто тут королева.

Яся

Читайте також: Полювання на оргазм: як навчитися досягати піку насолоди в ліжку

Залиште свій коментар

Вибір редакції