Муки оргазмом: правила і заходи безпеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Багато пікантних ігор у ліжку прийшли в спальні середньостатистичного населення із субкультури БДСМ. Сьогодні йтиметься про муки оргазмом, які можна здійснювати як над партнеркою, так і над партнером, для того щоб посилити гостроту відчуттів і урізноманітнити секс.

Отже, під тортурами оргазмом мається на увазі найчастіше доставляння партнеру одного оргазму за іншим – доти, доки насолода не здасться мукою. Однак перш ніж взяти на озброєння такий вид сексуальних ігор, потрібно усвідомити деякі особливості.

Застереження

В ці ігри не можна грати з гіпертоніком, астматиком або з людиною з проблемами серцево-судинної системи. Адже вам не потрібно, щоб ваш партнер донасолоджувався до серцевого або астматичного нападу?

Якщо справа стосується партнера-чоловіка, завжди потрібно пам'ятати про фізіологічні особливості чоловічих статевих органів. Одразу після оргазму статевий член дуже чутливий, і спроби збудити його знову неприємні і навіть болісні.

У жінок також може бути схожа проблема, коли дотики до клітора можуть бути болісними. Але не варто також забувати про мультиоргазмічних жінок, а також про те, що у жінок збудження після оргазму спадає не одразу, і можливе отримання ще декількох оргазмів.

Існує таке явище, як парабіоз, – це реакція тканини на подразники, яка характеризується тим, що ділянка цієї тканини має низьку чутливість. Простими словами, якщо весь час стимулювати клітор (або чоловічий статевий орган), можна перестаратися і отримати зворотній ефект: замість бурхливого оргазму ви досягнете повної відсутності чутливості.

Особливості "тортур"

Правила "тортур" оргазмами прості. Коли партнер або партнерка отримає оргазм, ви, або почекавши якийсь час (проміжок визначається індивідуально), або відразу (теж індивідуально) продовжуєте стимуляцію до отримання чергового оргазму. І так доти, доки партнер не благатиме про пощаду. У БДСМ партнера (партнерку) ще й попередньо зв'язують, щоб зробити муки максимально солодкими. Деякі пари практикують "тортури" через біль, якщо це прийнятно для "жертви". В цьому випадку потрібно продовжувати стимулювати статеві органи відразу після оргазму до того моменту, поки почуття болю не переросте в чергове збудження і подальший оргазм. Але це тільки за взаємною згодою!

Важливо також пам'ятати про особливості будови статевих органів і звичні способах отримання оргазму. Якщо у випадку з партнером-чоловіком все однозначно (у нього є лише один орган для насолоди – статевий член), то жінка може отримувати як кліторальний оргазм, так і вагінальний. Якщо їй звичніше отримувати кліторальний оргазм, цілком логічно, що потрібно стимулювати клітор. Для цього є пальці, язик, спеціальні іграшки з секс-шопу, а також підручні предмети (пір'їнка, наприклад). Для "тортур" вагінальним оргазмом самого члена буде замало. Використовується ще й фалоімітатор.

Муки збудженням

Одна з різновидів мук оргазмом – це "катування" передоргазмом. Це дуже витончений спосіб, що вимагає великої майстерності. Потрібно стимулювати статеві органи партнера, аби він постійно перебував на самому піку збудження, але при цьому до самого оргазму не доводити, послаблюючи стимуляцію "на найцікавішому місці". Повторю, що це вимагає майстерності. По-перше, ви маєте чітко уловлювати, коли потрібно пригальмувати, але при цьому пам'ятати про можливий стан парабіозу, який може настати, якщо занадто довго мучити свою "жертву" і не допускати оргазму. Якщо цей стан все-таки настане, потрібно дати перепочинок і продовжити стимуляцію. Проте варто відзначити, що в деяких випадках оргазм після такої тортури дійсно буває феєричним, а в інших - центр мозку, що відповідає за сексуальне задоволення, настільки втомлюється бути в постійному збудженому стані, що сама кульмінація виявляється тихою і нудною. Також не забувайте про людей з групи ризику – занадто сильний оргазм може стати для них фатальним. Також за накопичення збудження підсумковий оргазм може бути такої сили, що людина цілком може знепритомніти і навіть, як підказують на одному з БДСМ-форумів, може розвинутися судомний напад через поширення загального збудження в корі головного мозку. Можливий також побічний ефект муки збудженням у вигляді болів внизу живота.

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції