Вагінальний оргазм: міф чи правда?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жіноча сексуальність еволюціонує з шаленою швидкістю, і що швидше, то частіше у жінок виникають комплекси стосовно "правильності" своїх оргазмів. Оргазм, одержуваний через стимуляцію клітора, негласно записаний в "дитячі", в той час як справжнім, "дорослим" оргазмом багато хто чомусь вважає вагінальний.

Поділ на кліторальний і вагінальний оргазми придумав Зигмунд Фрейд. Нездатність жінки до вагінального оргазму він вважав виявом фригідності. В деяких наступних роботах метр вже заперечував наявність в зоні піхви ерогенних зон, стверджуючи, що для досягнення оргазму жінці необхідна стимуляція клітора. Дійсно, на стінках піхви дуже мало нервових закінчень. Інакше під час пологів жінки вмирали б від больового шоку.

Багато мудреців сексології вчать нас, що оргазм єдиний, як його не називай. Якими способами ти до нього ні підбирайся, він локалізується тільки в кліторі. Тобто це єдине місце на нашому тілі, яке може відчувати оргазм. Просто його (клітор) можна стимулювати прямо, за допомогою рук і язика, а можна опосередковано - під час вагінального сексу. Від цього опосередкованого способу досягнення оргазм вагінальним не стане, точно так само, як оргазм, який у деяких людей виникає під час масажування п'ят, можна назвати "п'ятковим".

"Але що ж тоді було в цю п'ятницю?" - здивовано поставлять запитання деякі жінки. Чому виникають такі різні відчуття під час оргазму? Якщо довести жінку до оргазму лише стимуляцією клітора, насолода буде більш гострою і насиченою. За вагінального ж контакту оргазм буває незрівнянно глибшим, він не відчувається в конкретній ділянці, а розливається всім тілом хвилями тепла і тремтіння, супроводжуючись ні з чим не зрівнянною насолодою. Після такого оргазму відчувається більш глибоке розслаблення у всіх органах.

Дійсно, важко уявити, що смак сала і смак шоколаду дає один і той самий продукт. І деякі фахівці все ж стверджують, що вагінальний оргазм має право на існування, і що кожна може навчитися його відчувати. Ба більше, сексологи виділяють певний відсоток жінок (10%), які мають тільки вагінальний тип збудливості. Тобто інші ерогенні зони (наприклад, клітор) у формуванні оргастичних переживань або не відіграють ролі, або роль їхня дуже слабко виражена.

 

Вагинальный оргазм: миф или правда?
Getty Images/Fotobank

 

У так званому вагінальному оргазмі бере участь м'яз-констриктор, який розміщується в нижній частині піхви. Іноді він не дуже розвинений. Ось чому багато жінок в деяких позах, за яких тиск на клітор не відбувається, не можуть відчути задоволення. Щоб натренувати цей м'яз, потрібно щодня багаторазово втягувати м'язи сфінктера, при цьому констриктор також буде стискатися. Щоб визначити, наскільки розвинений у вас цей м'яз, введіть в нижню частину піхви два пальці і спробуйте їх стиснути. Якщо стиснути не вдалося, значить, ваші м'язи заслабкі для того, щоб відчути так званий вагінальний оргазм, вам треба їх підкачати. Існує спеціальна гімнастика Кегеля для тренування лобково-куприкових і піхвових м'язів.

Незалежно від того, на чиєму боці правда в питанні про існування вагінального оргазму, все ж таки є сенс урізноманітнити свої відчуття під час сексу, а також розширити діапазон своєї чутливості. Якщо ви зіткнулися з проблемою відсутності оргазму під час вагінального сексу (в той час як під час мастурбації або кунілінгусу ви його відчуваєте), вам слід опанувати непрямий спосіб стимуляції клітора. Це можна зробити з допомогою терплячого партнера, міняючи пози і види пестощів. При цьому, якщо проникні рухи пеніса швидкі й інтенсивні, оргазм буде швидкоплинним. Що повільніші рухи, то довші і глибші відчуття під час оргазму. Можна зробити оргазм яскравішим, якщо під час статевого акту підняти таз, стискаючи м'язи піхви.

Освоїти непряму стимуляцію клітора можна і самостійно за допомогою пальців або фалоімітатора. Разом зі зміцненням м'язів тазового дна це дасть певні результати, які здивують і вас, і вашого партнера. Ерогенну чутливість на непрямі стимули і впливи можна розвинути, використовуючи спеціальні вагінальні кульки.

Як бачите, невміння відчувати вагінальний оргазм – не привід для комплексів. Важлива сама здатність відчувати оргазм, і ваш партнер обов'язково подарує вам задоволення, не турбуючись про те, який оргазм ви отримали.

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції