Як правильно відмовити чоловікові в сексі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сексом на першому побаченні зараз нікого вже не здивуєш. Згодних на все жінок все більше і більше. Водночас дівчину, яка не поспішає перевести стосунки в більш близький формат, можуть образити і назвати закомплексованою або навіть фригідною. Як гідно відмовити чоловікові?

Насправді це було завжди. Чоловіки давно були переконані, що жіноче "ні" – це "так, але з умовою". І намагалися запевнити в цьому дам: "Тобі сподобається, ось побачиш..." А дами ретельно підбирали слова, щоб не образити відмовою настирливих залицяльників. Але чемні відповіді, схожі на "відмазки", ніколи не були і не будуть звучати переконливо, зазвичай вони роблять чоловіків ще настирнішими.

Чому вони це роблять

Якщо чоловік надто швидко пропонує секс, не витримавши достатнього для вас періоду цукерково-букетних стосунків, для цього може бути декілька причин.

По-перше, він звик до такого перебігу подій. Він завжди знаходить даму, згодну з ним переспати, тому можливі відмови в загальній кількості перемог ролі не відіграють. Таким чоловікам зазвичай дівчата із стійкими консервативними цінностями і з мріями про стабільні серйозні стосунки не потрібні.

По-друге, він, як поручик Ржевський, діє нахраписто і нахабно. Просто пропонує великій кількості жінок, раптом якась погодиться.

По-третє, ви настільки сексуальні, що ні про що більше чоловік поруч з вами думати не може. Можу сказати з власного досвіду, таке буває не тільки з тупими приматами, а і з цілком вихованими інтелігентними чоловіками. В останньому випадку пропозиція буде несміливою, і, можливо, ви дізнаєтеся про неї не з особистої розмови, а через смс або інтернет-повідомлення.

По-четверте, він може сформувати позицію під впливом Інтернету, порнофільмів. Насадження ідей сексуальної розкутості дає ілюзію, що дотримуватися консервативних поглядів в сексі ганебно й смішно.

отказ в сексе_2
Getty Images

Наслідки неправильної відмови

У кожному разі чоловікові дуже важко буває проаналізувати і зрозуміти відмову. Тим паче, що центр збудження в його мозку розташований там само, де центр, що відповідає за агресію. Тому, відповівши грубо і різко, можна нарватися на таку ж грубість, якщо не гіршу. Є такі, яких відмова настільки ображає, що вони починають мститися.

Для чоловіків також очікування прямо пропорційні розміру матеріальних вливань. Якщо він подарував вам дорогий букет троянд і замовив шикарну вечерю в ресторані, для нього буде цілком логічним очікувати від вас "подяки". На перший раз ви можете відмовити, пославшись на внутрішні правила пристойності. Однак ви повинні розуміти, на що розраховує ваш шанувальник. Якщо ви будете відмовляти і надалі, вас можуть вважати меркантильним стервом.

Якщо у вашій відмові чоловік відчув нотки невпевненості, він може вдатися до маніпуляцій. Наприклад, він може сказати вам буквально наступне: "Я не завжди буду, мені набридне, і я перестану намагатися". Або ж буде тиснути на самооцінку, кажучи, що ви занадто скуті і несучасні.

Давай залишимося друзями

Деякі наївні дівчата можуть серйозно думати, що можна інтерес хлопця перевести в площину дружніх стосунків. Навряд чи це можливо, коли про сексуальний інтерес вже заявлено. Можливо, ваш залицяльник так в вас закоханий, що він готовий грати роль друга з надією на щось більше. Тільки ви повинні розуміти, що дружба в такому разі буде односторонньою. За будь-якої зручної нагоди хлопець буде натякати на секс, ставлячи вас у незручне становище черговою необхідністю відмови. Тому облиште задум дружити з шанувальником. Відмова, то відмова.

отказ в сексе_1
Getty Images

Ні, ні і ще раз ні!

Найефективніший спосіб відмови – більше емоційності. Почніть відразу ж докладно вивалювати причину вашої відмови: "Я вже віддалася одного разу на першому побаченні. Я в нього довго була закохана, і тут він мене запросив. Але він тільки хотів посміятися наді мною! Більше я нікому не вірю". Чудово спрацює. Чоловіки так бояться жінок з багажем проблем з колишніми, що ваш невдалий залицяльник буде тікати від вас щодуху. Більше ви його не побачите і не почуєте. Щоправда, може потім настрочити про вас у своєму блозі не надто приємну замітку. Серйозно відлякують налаштованих на секс самців фрази типу "Секс – тільки після весілля!".

Як на мене, відмова повинна звучати впевнено і гранично чесно. Тільки якщо ви на 100% впевнені в своїй позиції і щирі зі своїм співрозмовником, ваша відмова не образить його і не викличе бажання вам помститися. Ось приклади моїх власних відмов, що викликали розуміння і доброзичливу реакцію з пропозицією переглянути надалі мої погляди і зателефонувати:

"Ти дуже хороша людина. Річ не в тобі, а в мені. Я хочу сексу, але тебе конкретно я не хочу. А це значить, я зможу тільки отримувати, а не віддавати, що було б неповагою до тебе".

"Мені дуже шкода, що ти виявився таким нетерплячим. Ти мені здався симпатичним, але тобі не вистачило витримки і такту дати мені час дізнатися тебе ближче".

Так, але не сьогодні

Якщо вам сподобався чоловік, але ви не готові ще до сексу, краще про це сказати прямо і відверто. І неважливо, яка цьому причина: ви дійсно ще недостатньо йому довіряєте або не впевнені в доглянутості вашої зони бікіні. Скажіть прямо: "Я розглядаю таку можливість, але сьогодні я ще не готова до такого результату подій". Чоловік, якщо у нього не припасений "запасний варіант", буде з нетерпінням чекати наступної можливості, при цьому не буде відчувати себе скривдженим і ображеним. Адже йому не відмовили, а тільки перенесли секс на іншу дату.

Після відмови чоловік може вам більше не зателефонувати. Це нормально. Є категорія чоловіків, які не звикли витрачати багато часу на залицяння. Один новий знайомий мені сказав: "Тиждень за ручку – це схоже на дитячий сад, а не на знайомство двох дорослих людей". Найчастіше таких чоловіків цікавить секс без зобов'язань. Якщо вам потрібні серйозні стосунки – це безперечно не ваш персонаж. Але навіть якщо ви не прагнете заміж і дітей, і ви також хочете сексу, це не означає, що треба погоджуватися на секс з кожним, хто запропонує. Поважайте себе і прислухайтесь до власних відчуттів. Якщо ви хочете чоловіка, у вас не буде сумнівів, незалежно від того, перше це побачення або двадцять перше. Якщо ж ні – ви почнете думати. Щойно ви почали думати – це не ваш персонаж, і вам не варто турбуватися про те, як він сприйме вашу відмову. Ви обов'язково ще зустрінете того, з ким захочете зайнятися коханням.

Авдотья Розгуляєва

Вибір редакції