Перейти до змісту
5 місць Чернівців, які зачаровують красою

Це варто бачити своїми очима!

Чернівці називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «української Прагою». Це гарне місто для прогулянок і естетичної насолоди. Де саме варто побувати у Чернівцях, читайте далі.

Читайте також: 5 місць Закарпаття, в які можна закохатися

Чернівецький національний університет

Найкрасивіший університет України, внесений у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зводили споруду майже 20 років. Цікаво, що одним з найвідоміших студентів університету є Іван Франко.

Центральна площа і Ратуша

Чернівці називають «містом площ». Їх тут справді багато. І на центральній площі побувати потрібно обов'язково. Варто прийти сюди рівно о 12 годині. Саме в цей час на вершину міської Ратуші піднімається сурмач в гуцульському костюмі, який виконує відому Марічку – гімн Буковини.

Читайте також: 5 міст України, в які потрібно поїхати цієї весни

Кафедральний собор Святого Духу

Це головний православний храм Чернівців. Будівля красива і зовні, і всередині. Тому побачити її своїми очима все ж варто.

Вулиця ім. О. Кобилянської

Велика пішохідна вулиця Чернівців перенесе вас в стару Європу. Тут панує особлива атмосфера. Всі будинки тут будували австріяки. Кажуть, що колись цю вулицю називали Панською. А ще на вулиці можна побачити ковану скульптуру двірника, який тримає в руках троянди. За легендою, в часи Австрії вулицю замітали саме цими квітами.

Читайте також: 5 місць, які треба побачити в Івано-Франківську

Костел Пречистого Серця Ісуса

Ця пам'ятка XIX століття заввишки приблизно 54,5 м – єдиний римо-католицький храм у Чернівцях. Зараз ця архітектурна пам'ятка міста потребує відродження.

Читайте також: 5 місць Одеси, які запам'ятаються вам на все життя

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин