5 місць Одеси, які запам'ятаються вам на все життя

Де побувати в колоритній Одесі.

Одеса залишається одним з найулюбленіших українських міст для відпочинку. При чому не тільки пляжного, але й культурного та гастрономічного. Не варто обмежувати себе прогулянками одеськими двориками і набережної. «Південна Пальміра» має ще безліч цікавих місць. І ось тому доказ...

Будинок вчених

Одна з найкрасивіших архітектурних пам'яток Одеси. Думаємо, вам буде цікаво побродити по кімнатах цього будинку і порозглядати їхній чудовий декор. Ажурні сходи, різьблені стелі, оббиті шовком стіни, гобелени і венеціанські дзеркала... дійсно, тут є на що подивитися!

Одеський музей західного і східного мистецтва

Один з найбільших художніх музеїв України за рівнем і цінністю своєї колекції. В музеї ви на власні очі побачите чарівні твори мистецтва Західної Європи і Сходу і колекцію античних зліпків. Ядром музейного зібрання є колекція західноєвропейського живопису. А в трьох залах відділу Сходу представлені цікаві експонати, які знайомлять з мистецтвом Китаю, Індії, Ірану, Японії, Монголії та інших азіатських країн.

І так, це один з найбільш популярних одеських музеїв серед Instagram-блогерів. Гортайте знімки в галереї!

Будинок сонця

Саме тут можна зробити цікаве фото для свого Instagram. Арт-об'єкт під назвою "Дім сонця" створив художник Михайло Рева. Через ці двері щоранку в Одесу «заходить сонце».

Одеський національний театр опери та балету

Одна з найяскравіших візитівок Одеси. Тому не пропустіть можливість насолодитися архітектурним, вокальним і балетним мистецтвом.

Музей цікавої науки

Цей інтерактивний музей доводить, що наука може бути цікавою. Особливо радує його відвідувачів можливість доторкнутися до експонатів, власноруч провести експерименти і незвичайні досліди. До того ж тут діє планетарій. А якщо ви раптом зголоднієте, захопившись наукою, тоді маєте можливість заглянути в місцеве кафе.

 

Читайте також: 5 місць, які треба побачити в Івано-Франківську

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів