Відпочинок вихідного дня: Коростишівські кар'єри

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо відпустку ви не плануєте, а трохи відпочити все ж хочеться, навіть недалеко від Києва можна знайти дуже мальовничі місця з красивою природою і хорошим сервісом.

Коростишівські кар'єри

Коростышевские карьеры_5
Коростишівські кар'єри

Однією з цікавих туристичних визначних пам'яток, які розташовані недалеко від Києва, є Коростишівські кар'єри, де більше двох століть тому добували граніт. Багато років кар'єр був одним з найбільших підприємств міста, а після прийняття Незалежності України видобуток граніту був припинений, а кар'єр був затоплений, на його місці утворилося штучне озеро, яке сьогодні іменується Коростишівським каньйоном.

Коростишівський каньйон

Коростышевские карьеры_8
Коростишівські кар'єри

Це місце люблять туристи, особливо приваблює воно любителів екстремального відпочинку. Тут не тільки чисте повітря і озеро з чистою водою, але і скелястий гранітний берег. У літній сезон багато відпочивальників стрибають у воду просто зі скель, висота яких подекуди досягає 10 метрів, а глибина водойми – 20 метрів. Навколо каньйону облаштовуються туристи, які приїхали на пікнік, деякі сміливці ставлять навіть намети. Сам по собі каньйон невеликий, але на фотографіях виглядає дуже велично. Не дивно, що восени, коли з дерев осипається жовте листя, сюди приїжджають багато молодят знімати фотосесії.

Коростышевские карьеры_6
Коростишівські кар'єри

Розваг тут небагато, основна, мабуть, відпочинок на природі у мальовничому місці, проте в літній сезон туристів дуже багато. Є імпровізований дерев'яний пірс, так що у воду можна зайти з нього, стрибати зі скель зовсім не обов'язково. У Коростишеві три каньйони, кожен з них варто відвідати, але цей, мабуть, найпейзажніший.

Коростышевские карьеры_10
Коростишівські кар'єри

Біля кожного з них можна розташуватися з наметом або організувати пікнік. Важливо не забути прибрати за собою сміття і вивезти його, адже саме люди забруднюють настільки красиві місця, створені природою.

Для тих, хто любить комфорт, "Чарівне озеро"

Коростышевские карьеры_16
"Чарівне озеро"

Якщо ви любите поєднувати відпочинок на природі з комфортними умовами і не готові ночувати біля каньйону в наметі, проїжджаючи Коростишевом, зверніть увагу на покажчик "Чарівне озеро". Це готельний комплекс, який розташований біля одного з озер. Тут гарна природа і чисте повітря, можна покататися на катамаранах і зупинитися на ночівлю. Якщо любите активний відпочинок, можна навіть взяти напрокат велосипед і проїхатися красивою місцевістю.

Як дістатися

Коростышевские карьеры_12
Коростишівські кар'єри

З Києва на автомобілі до Коростишева трохи більше 100 кілометрів Житомирською трасою. Їхати не більше години, а отримаєте масу вражень, до того ж подихаєте чистим хвойним повітрям і точно насолодитеся красою природи.

Коростышевские карьеры_2
Коростишівські кар'єри

Більше фото дивіться у нашій галереї.

Фотогалерея Коростишівські кар'єри (16 фото)

Маша Ємельянова

Вибір редакції