Цвіль: коли варення стає отрутою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Звичайна річ: ви відкрили домашнє варення і побачили на його поверхні острівець цвілі. Найімовірніше, ви знімете його і продовжите їсти варення. Утім, медики попереджають – будь-який продукт із цвіллю може нашкодити здоров'ю. А часом і призвести до незворотних процесів в організмі. Про шкоду цвілі розповів лікар-дієтолог Київського міського центру здоров'я Наталка Самойленко.

Чим небезпечна цвіль

Під просторічним визначенням "цвіль" розуміються декілька тисяч видів мікроскопічних грибів, кожен з яких має індивідуальні властивості. Деякі її види, наприклад, Penicillium notatum, стали порятунком для людства (з них отримано перший антибіотик – пеніцилін), інші продукують токсини і можуть стати причиною захворювань.

Білий наліт на овочах або зелена прожилка в хлібі можуть завдати шкоди здоров'ю. Цвіль впливає на організм невидимо, схоже з радіацією.

Отруту, яка виділяє цвіль, що оточує нас у побуті, називають мікотоксинами. Мікотоксини, що надійшли в організм з їжею, призводять до погіршення репродуктивної функції та імунного стану, до крововиливів і некрозів печінки. Найбільш чутливі до цих токсинів діти і люди похилого віку, оскільки у них ослаблений імунітет.

Найотруйнішою вважається цвіль жовтого кольору Aspergillus flavus. Вона виробляє сильну отруту, викликає тяжкі пневмонії та рак печінки. Цей гриб уражає харчові продукти (найбільш вразливі до неї лівер, риба, молоко, рис, земляні горіхи).

Боротися з цвіллю марно

Навіть якщо частина продукту вражена цвіллю, можна бути впевненим, що спорами заражений продукт. Найчастіше ми бачимо цвіль на варенні, томатній пасті, йогурті, сирі, сметані. Багато хто не надає цьому факту значення. Однак навіть поява невеликої плями цвілі – грізний сигнал.

Теплова обробка ніяк не впливає на токсини, що містяться в продуктах. Тому запліснявілі варення, хліб, овочі, фрукти або горіхи марно намагатися знешкодити в мікрохвильовій печі або духовці. Як би не було їх шкода, краще їх позбутися.

Якщо ви із необережності з'їли запліснявілий продукт, негайно проведіть дезінтоксикацію організму. Простіше кажучи, прийміть активоване вугілля, яке напевно є у вашій аптечці, з розрахунку 1 таблетка на 10 кг ваги.

Безпечні види

Зате сири з цвіллю можна їсти без побоювання (але не більше 50 г на день!). В їжу використовуються три види сирної цвілі: біла (наприклад, на скоринці камамбера), червона або оранжева (по суті, підфарбована біла) на "Мюнстері" і блакитна, яка зустрічається в "Дор блю". Блакитна і червона цвіль в сирах – той самий пеніцилін, тож побоюватися її не варто. Сири з чорною пліснявою у нас велика рідкість. Про всяк випадок: цю цвіль перед вживанням зчищають! І ще: сири з цвілевою скоринкою не можна довго зберігати. Звертайте увагу на термін придатності, зазначений на етикетці.

Заходи профілактики

Щоб захистити хліб від цвілі, візьміть ватяний тампон, капніть на нього 5-7 крапель йоду, помістіть в чистий скляний флакон або пробірку. Закрийте чистим ватяним тампоном і помістіть в поліетиленовий пакет з хлібом. Цвіль не вразить хліб щонайменше тиждень.

Холодильник і хлібницю можна уберегти від цвілі, якщо протерти їхні поверхні розчином питної соди (1 ч. л. на склянку води), а потім обробити розчином оцту.

Інна Бірюкова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції