Сало лікує печінку і суглоби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні йтиметься про сало – продукт, який вже давно став візитною карткою України. Однак далеко не всі знають, що цей продукт не лише смачний, а й корисний. Які хвороби лікують за допомогою сала і як його правильно вибрати?

Народні ліки

Почнемо з того, що сало – хоча і жир, але дуже корисний жир. І якщо його вживати помірно (50-100 г на день), то від нього не набирають вагу, а навпаки – навіть худнуть. Це тому, що сало, завдяки високому вмісту ненасичених жирних кислот, значно покращує холестериновий обмін в організмі. Також цей продукт містить цілу низку вітамінів і поживних речовин: жиророзчинні вітаміни А і Е, селен, вітаміни групи В. Йому також приписують антиканцерогенні властивості, зокрема здатність виводити з організму токсини.

А ще сало вирізняється тим, що в ньому не живуть гельмінти (якщо, звичайно, ви не купуєте продукт з м'ясним прошарком), тому його можна сміливо вживати сирим.

У народній медицині сало застосовується для лікування безлічі захворювань: хвороб легенів, печінки, варикозного розширення вен. Воно знімає суглобовий, зубний біль, лікує геморой, мастит тощо

Спосіб застосування цих "ліків" простий. Наприклад, при зубному болю потрібно взяти шматочок свіжого несолоного сала і приблизно на півгодини прикласти до хворого зуба. Біль має вщухнути, оскільки сало зніме запалення. Але до стоматолога піти все одно доведеться, адже причина виникнення болю не усунена.

сало_2
Getty Images

За допомогою сала можна полегшити страждання хворих варикозним розширенням вен. З цією метою на уражені вени потрібно накласти тоненькі шматочки несолоного сала і закріпити пов'язкою, яку необхідно міняти раз на добу. Кажуть, цей спосіб за зовнішнього застосування допомагає краще від будь-яких дорогих мазей. Звичайно, лікувати варикоз бажано в комплексі з терапією певними лікарськими препаратами, які вам призначить лікар.

При болях у суглобах використовують компреси з топленого сала. Роблять це так: топлять сало, наносять його на спеціальний папір для компресів, обмотують ногу і тепло закутують. Зазвичай такі компреси роблять на ніч.

сало_1
Getty Images

Є цікавий метод лікування (очищення печінки за допомогою сала, але для цього потрібна свіжа черевна сітка (яку в жодному разі не можна ні мити, ні солити). Слід покласти сітку на тонку целофанову плівку, обернути натуральною тканиною і розмістити на праве підребер'я на ніч.

Сальною сіткою можна вилікувати і бронхіт. Таким методом лікування простудних захворювань постійно успішно користувалися наші предки. Після того як зарізали свиню, витягували черевну сітку, яка вважалася цілющою, ставили її на повільний вогонь і перетоплювали. Отриманий таким чином жир поміщали в холодне місце. Для лікування бронхіту брали 1 десертну ложку жиру на склянку гарячого молока. Таку суміш потрібно пити маленькими ковточками. Також цим самим жиром, перемішаним зі скіпідаром (можна взяти камфорну олію), натирали на ніч груди і спину хворого. Після такого лікування хвороба швидко минала.

сало_3
Getty Images

Не помиліться з вибором

То як вибрати якісне сало? Почнемо з того, що сало необхідно купувати виключно на ринку. У магазині ви ризикуєте придбати "гумовий", фактично непридатний в їжу продукт.

Важливо навчитися розрізняти сало, внутрішній жир, який не тільки не корисний, а й шкідливий для здоров'я. Хороше сало має бути щільною, однорідною консистенцією, але якщо на ньому висить пухкий жир, то такий продукт краще не купувати. Він і не смачний, і не корисний.

Далі дивіться, щоб сало було "живе" – білого кольору з легким рожевим відтінком. Жовтуватий та сіруватий відтінки, а також сніжно-білий свідчать про те, що продукт не першої свіжості.

Попросіть у продавця ножа і спробуйте проткнути ним сало, у якісний продукт він увійде без зусиль.

Подивіться на шкірку, вона має бути тонкою, чистою, без щетини, бажано коричневого кольору (це говорить про те, що тушку обробляли вогнем з додаванням соломи). Понюхайте сало, запах має бути приємним, специфічним. Якщо шкірка легко відходить від сала, то воно – зі свинки (має бути м'якшим і смачнішим), якщо немає – з кабанчика. Дивіться, щоб вам не продали продукт від кнура – воно жорстке і має неприємний запах.

Краще брати сало зі спини або з "бічнини", з черева воно буде тягнучим і жувати його непросто (фактично це вже не сало, а жир).

Попросіть продавця, щоб відрізав за всією товщиною сала шматочок для проби. Сало має бути м'яким і буквально танути в роті.

Багато хто воліє вибирати сало з проріззю". Воно, звичайно, смачне, але в м'ясних прошарках можуть мешкати паразити. Тому краще не ризикувати.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо натуропату Олені Світко.

Інна Бірюкова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції