Статеві губи: стандарти краси та можливості сучасної медицини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сучасним соціально та сексуально активним жінкам уже недостатньо робити видиму красу ще більш видимою, підкачуючи одне і прибираючи інше. Останнім часом прекрасна стать велику увагу приділяє апгрейду своєї сакральної зони. Популярність сучасних процедур з омолодження і різного роду коригувань вульво-вагінальної зони з кожним роком зростає.

Стандарти краси

Існують як об'єктивні медичні показання і рекомендації лікарів, так і побажання самих жінок.

Як і щодо особи і тіла, існують свої еталони краси і для інтимної зони. Стандартами краси вважається молода вульва, в той час як з віком або після пологів великі статеві губи втрачають обсяг, стають млявими, пігментуються. Також вважається, що малі статеві губи повинні бути охайними і прикриватися великими. Це має і об'єктивні причини. З віком або після пологів малі статеві губи часто збільшуються в розмірі і не прикриваються вже великими, що може призвести до виникнення різних запальних процесів. За рахунок тертя об білизну утворюється гіпертрофія, малі статеві губи грубішають, змінюють забарвлення на темніше і втрачають чутливість, що, своєю чергою, негативно впливає на якість статевого життя.

Багатьох жінок також турбує гіперпігментація в анальній області, яка часто з'являється після пологів. Також важливо, щоб не зяяв вхід у піхву, це вважається негарним і небажаним з багатьох причин. Якщо говорити про вагіни, то сучасній жінці важлива чутливість і гарне зволоження в цій зоні, пружність вагінальних м'язів і невеликий розмір. Після пологів або з віком це набуває актуальності. Через сухість в піхві, втрату пружності м'язів і збільшення обсягу страждає сексуальне життя. Дискомфорт створюють і шрами після епізіотомії (хірургічного розтину промежини і задньої стінки піхви під час пологів).

Сучасні процедури для вульво-вагінальної зони

Найпопулярнішими технологіями зараз є мініінвазивні лазерні технології. За допомогою лазера виконується вагінопластика, тобто корекція анатомії піхви. Показаннями для такої процедури є опущення внутрішніх статевих органів і естетична необхідність звуження піхви. В результаті лазерної пластики стінки піхви знову стають такими, як "створила природа": підвищується тонус, поліпшується зволоження слизової піхви, підвищується чутливість. Майже одразу жінка може йти додому, а реабілітаційний період займає всього 4-8 тижнів. Досить повторювати цю процедуру раз на рік, щоб "там" у вас було все, як у дівчинки. Статеву щілину, що зяє, раніше коригували за допомогою мезониток, зараз же все більше перевага віддається лазеру.

Пластика малих статевих губ проводиться як хірургічним шляхом, так і за допомогою лазера. Існують різні способи лікування. Ви будете заздалегідь знати, як виглядатиме вульва після операції. Робиться пластика як під місцевою анестезією, так і під внутрішньовенним наркозом. Накладаються шви, і після цього жінка одразу ж може йти додому з подальшим відвідуванням лікаря для перев'язок. На десяту добу шви знімаються, а невеликий набряк може триматися протягом місяця, і він не завдає великого дискомфорту.

В корекції інтимної зони активно застосовується гіалуронова кислота. Великі статеві губи за допомогою гіалуронової кислоти можна зробити більш пухкими, якщо вони стали в'ялими і втратили форму. Багатьох жінок турбує втрата чутливості або нездатність досягти оргазму. За допомогою гіалуронової кислоти можна поліпшити своє сексуальне життя, підколюючи точку G. За її допомогою, як і із застосуванням лазера, можна поліпшити зволоження піхви.

Застереження

Як і щодо пластики особи, є жінки, схильні постійно себе покращувати і в інтимній зоні. Це робиться для себе або для свого чоловіка. Часто це стосується процедур з введенням гіалуронової кислоти в точку G – хочеться ще і ще. Однак важливо розуміти, що у випадку з корекцією вульво-вагінальної зони краще не переборщити. Є також жінки, яким після пологів постійно здається, що у них щось не так, хоч і пластичні, і лазерні хірурги в один голос заявляють, що коригувати у піхві вже нічого.

Несприятливі наслідки після лазерних процедур не спостерігаються. Якщо жінка обстежена і у неї немає передракових або запальних захворювань, лазерні процедури для неї абсолютно безпечні. Якщо ж є якийсь запальний процес, то лазер може викликати його загострення за рахунок стимуляції мікроциркуляції. Якщо застосовуються мезонитки, то тут важливий професіоналізм фахівця. Якщо натягнути їх слабко, то не буде ефекту, а в іншому випадку можуть виникати хронічні тазові болі. Якщо говорити про гіалуронову кислоту, вона може спровокувати загострення герпетичної інфекції. Якщо у жінки є герпес, бажано після процедури застосовувати противірусні препарати.

Чи потрібно це чоловікам?

Вважається, що жінка хоче бути красивою для свого чоловіка. Однак партнери найчастіше кажуть: "Мені це неважливо, я кохаю тебе будь-яку". І все-таки жінки переймаються тим, що через зміни в статевих органах сексуальне життя перестане влаштовувати їхніх партнерів. У той самий час після процедур багато жінок почуваються комфортніше, у них з'являється більше сексуальних бажань, збільшується чутливість і зменшується дискомфорт. Чоловіки відчувають психологічні зміни своїх партнерок, що добре впливає і на їхній потяг до своїм коханих. Так що, можна сказати, розумний апгрейд інтимної зони приносить свої позитивні плоди в сексуальне життя жінок.

Тетяна Корякіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції