Як пов'язані харчування і рак товстої кишки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оскільки рак товстої кишки (колоректальний рак) належить до видів онкологічних захворювань, які зустрічаються часто, виникає запитання: як від нього захиститися? Наприклад, зараз багато говорять про те, що веганство (відмова від тваринної їжі) – один з найбільш надійних способів профілактики онкологічних захворювань кишківника. Розібратися, чи так це, нам допоміг онкохірург клініки "Добробут" Шудрак Анатолій Анатолійович.

Рак товстої кишки вважається захворюванням, що виникають під впливом різних зовнішніх і внутрішніх факторів. Насамперед це вік: до групи ризику потрапляють люди після 50 років. Оскільки у нас немає таких скринінгових програм, як, наприклад, в Америці і в Європі, я б рекомендував усім після 50 років раз на рік проходити ректоскопію і раз на три роки – колоноскопію (повне обстеження товстої кишки).

Спадковість – ще один фактор ризику розвитку онкології кишківника, який згадав онкохірург. Наприклад, за такого генетичного захворювання, як сімейний поліпоз, ризик появи ракової пухлини кишківника становить 100%. Тому пацієнтам з таким діагнозом вже в молодому віці видаляють всю товсту кишку.

Важливим зовнішнім фактором, що підвищує ризик розвитку колоректального раку, є харчування. Наприклад, найбільш високий рівень захворюваності на колоректальний рак в Україні реєструється на Закарпатті. Це багато в чому пояснюється тим, що в меню жителів цього регіону у великих кількостях присутнє м'ясо, причому копчене, а отже, воно містить підвищену кількість канцерогенів.

Колоректальний рак дійсно частіше діагностується у людей, які вживають багато м'яса і мало клітковини. Але це зовсім не означає, що повна відмова від вживання тваринної їжі (веганство) знижує ризик захворіти онкологічним захворюванням.

Онкохирург клиники "Добробут" Шудрак Анатолий Анатольевич
Онкохірург клініки "Добробут" Шудрак Анатолій Анатолійович

У звичайних людей і у веганів розвиток онкологічних процесів йде за однаковим принципом: не частіше і не рідше. Існують також дослідження, які показують, що в разі переходу винятково на рослинну їжу через покоління-два ризик розвитку онкологічного процесу, а, навпаки, збільшується. Тому я б не рекомендував впадати в крайнощі. Раціон повинен бути максимально різноманітним. У групу ризику потрапляють не ті, хто їсть м'ясо, а люди, які зловживають продуктами, що містять канцерогени. Канцерогени – це речовини, що провокують збій в імунній системі, за якого пухлинна клітина перестає розпізнаватися організмом як чужорідна. Тоді і починається безконтрольний ріст пухлини.

Канцерогени містяться також у багатьох харчових добавках: барвниках, консервантах, підсилювачах смаку, стабілізаторах і т. д. Вони потрапляють в овочі і фрукти через добрива, які вносять у ґрунт. Але у кожного з цих речовин є безпечні концентрації, які ніяк не підвищують ризик виникнення онкології.

Кажуть, якщо ми їмо копченості, то підвищується ризик розвитку раку. Так, підвищується, якщо ними зловживати. Якщо ж у раціоні переважають натуральні і корисні продукти, то можна дозволити собі і трохи копчених продуктів. Головне – дотримуватися у всьому міри!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції