Навіщо і кому потрібна інтимна пластика

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цю операцію роблять багато жінок. Навіщо? Ми дізналися про це у Олександра Попкова, хірурга-гінеколога, керівника напряму оперативної гінекології ММ "Добробут".

Чи можна мені зробити інтимну пластику?

Таке запитання хірург-гінеколог останнім часом чує все частіше і частіше. І причини, чому жінки звертаються з подібним проханням, абсолютно різні. Наприклад, одні пацієнтки звикли дуже ретельно стежити за своєю зовнішністю, тому цікавляться косметичною хірургією. Інші хочуть позбутися від косметичних дефектів, які з'явилися після пологів. Це можуть бути розриви, неанатомічні ушивання промежини, невеликі ступені опущення стінок піхви або рубцеві деформації шийки матки. А приблизно третина жінок роблять інтимну пластику через стресове нетримання сечі. До речі, одразу після операції симптом зникає.

Нерідко жінки роблять інтимну пластику, тому що відчувають дискомфорт під час статевого контакту. Тобто у них зникає чутливість, з'являються сторонні звуки або втрачається контроль над інтимними м'язами.

Менше, більше, якраз!

Дві найпоширеніші операції – це корекція розривів промежини і зміна форми малих статевих губ. Наприклад, у першому випадку хірург під час операції видаляє надлишки шкірних клаптів і рубцевих деформацій.

Якщо ж говорити про пластику статевих губ, то не завжди пацієнтка хоче ту форму, яка їй дісталася від природи, тому лікарю доводиться шукати компроміс. Насправді структура статевих губ різноманітна, тому їхня корекція – це завжди бажання жінки.

Лікарю, це боляче?

Олександр Попков, хірург-гінеколог, керівник напряму оперативної гінекології ММ "Добробут".
Олександр Попков, хірург-гінеколог, керівник напряму оперативної гінекології ММ "Добробут".

По-перше, перед операцією потрібно здати деякі аналізи.

По-друге, виконати кілька простих правил. Наприклад, не їсти і не пити за 6 годин до оперативного втручання.

Якщо операція проводиться на промежині, тоді лікар за 2-3 дні призначає дієту без клітковини. А напередодні операції – потрібно буде зробити очисну клізму. В інших випадках нічого подібного не потрібно.

Сама операція займає приблизно 30-40 хвилин. При цьому ніяких крововтрат і швів. В процесі операції лікар часто використовує електроапаратуру.

Якщо пацієнтка звернулася з симптомом нетримання сечі, набряклість після операції зазвичай відбувається через 1-2 дні, а больові відчуття – протягом доби.

Якщо ж проводили пластику промежини, то остаточний результат досягається через 2-3 тижні.

Після операції рекомендується деякий час не займатися спортом. Безумовно, на весь період до відновлення виключається статеве життя.

Після інтимної пластики достатньо одного візиту до лікаря.

Інтимну пластику роблять тільки повнолітнім.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції