Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чи корисно їсти суп

Мами й бабусі з дитинства нас переконували, що рідкі страви на обід потрібно їсти обов'язково, інакше будуть проблеми з травленням. Чи дійсно це так?

Традиція їсти суп

Суп – це рідка страва, у складі якої не менше від 50% рідини. Супи поширені в багатьох країнах. Вважається, що супи стали готувати не більше 400-500 років тому, з появою вогнетривкого, хімічно нейтрального посуду.

В Україні рідкі страви відомі дуже давно. Гарячі супи зігрівали і тамували голод, слугували прекрасним засобом від похмілля. Як відомо, найулюбленіші українські перші страви – це борщ і капусняк. Також здавна готували у нас круп'яні супи, м'ясні і рибні юшки. Слово «суп» на території Росії і України з'явилося в побуті за Петра I, який привіз його з Франції разом зі стравами французької кухні.

У радянський час перша страва становила основу повноцінного обіду. Досі збереглася традиція подавати на обід спочатку закуску, потім суп, далі друге і десерт. Жоден обід в шкільних і дитсадкових їдальнях не обходиться без першої страви.

Сьогодні відомі народи, у традиції яких немає перших страв. Деякі наші співвітчизники не їдять супи роками просто тому, що не люблять. То все ж: чи потрібно на обід їсти суп?

О пользе супа
Getty Images/Fotobank

Користь чи шкода

Про корисні властивості перших страв ведеться безліч суперечок. Одні стверджують, що суп – дієтичний продукт, особливо корисні бульйони. Недарма бабусі відпоювали курячими бульйонами онуків, які хворіють простудними захворюваннями. Бульйон також корисний під час відновлення після операцій. Але існують також і противники перших страв. По-перше, стверджують вони, під час варіння бульйону з м'яса виділяються речовини, шкідливі для організму. По-друге, рідина, яка присутня в супах, вимиває шлунковий сік, в результаті їжа погано перетравлюється. Ми запитали гастроентеролога клініки «Борис» Оксану Романенко, чи обов'язковим в раціоні є суп.

«Часто пов'язують відсутність в раціоні перших страв з гастритом. На жаль, сьогодні це захворювання є практично у кожного незалежно від того, чи їсть він на обід рідкі страви. Всі продукти, які населення зараз вживає в їжу, залишають бажати кращого. Що стосується супу, то їсти його зовсім не обов'язково, як і будь-яку іншу страву. Ба більше, перші страви посилюють кислотоутворення. А тому вони корисні лише людям з низькою кислотністю. Якщо ж у людини виразкова хвороба, захворювання 12-палої кишки або запалення шлунка з підвищеною кислотністю, супи, навпаки, протипоказані.

Важливо, щоб у щоденному раціоні у людини обов'язково були присутні м'ясо, молоко, кисломолочні продукти, яйця, крупи, овочі та фрукти. А чи будуть ці продукти в складі супу або будь-яких інших страв – не має значення».

Якщо ж ви не можете жити без супу, прислухайтеся до порад гастроентеролога:

суп повинен бути не дуже гарячим і не дуже холодним;

небажано щоб перша страва була гострою;

варіть суп не на жирному бульйоні. Краще для цього брати курку, а не свиняче м'ясо або кістки;

під час варіння супів уникайте приправ, що містять хімічні харчові добавки, швидкорозчинних супів з пакетиків і бульйонних кубиків. Такі продукти чинять токсичну дію на організм;

не рекомендується також під час варіння супу робити «засмажку» на соняшниковій олії, тому що при цьому утворюються трансжири, шкідливі для організму.

Тетяна Корякіна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції