Коли потрібно відмовитись від молочних продуктів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дієтологиня Світлана Фус розповіла, чому молочні продукти підходять не всім і як їхня нестерпність впливає на наш організм.

За молоком і молочними продуктами закріпилася репутація здорових і корисних. Звичайно, ці продукти джерело білка, жиру, вітамінів і одні з головних джерел кальцію - мінералу, необхідного для кісток і зубів. Але є люди, яким молочні продукти замість здоров'я завдають шкоди.

У зоні ризику, насамперед ті, хто страждає від нестерпності лактози. Буває так, що люди борються з неприємними симптомами після вживання молочних продуктів протягом багатьох років, перш ніж дізнаються, від чого в них виникає дискомфорт.

За статистикою в більш ніж половини дорослого населення з віком може виникнути нестерпність молочного цукру - лактози, основного вуглеводу в молочних продуктах. Після вживання лактозовмісних молочних продуктів, вони відчувають біль у животі, здуття, нудоту, діарею. Ці симптоми з'являються через 30 хвилини до 2 годин по тому.

У нормі в тонкому кишківнику є фермент, який має назву лактаза, - він розщеплює молочний цукор (лактозу) на молекули глюкози і галактози. Коли в організмі недостатньо виробляється цього ферменту, з'являється нестерпність лактози. Тоді молочний цукор надходить в товсту кишку не розщепленим ферментом і стає живильним середовищем для бактерій, що там живуть. Бактерії виділяють вуглекислий газ, водень і метан, і ці гази є причиною здуття у людини. Крім цього, скупчення лактози, притягує в кишківник велику кількість води, в результаті чого розвивається діарея.

Є люди з різним ступенем і причинами, що можуть призвести до лактозної нестерпності. Це можна дізнатися шляхом здавання аналізу крові, де буде видно до якого типу у людини нестерпність. Можна застосувати елімінаційну дієту - виключити молочні продукти на тиждень, а потім вводити їх і спостерігати за реакцією організму. Проведення досліджень має дати чітку відповідь, чи страждаємо ми від непереносимості лактози, чи повинні ми виключати молочні продукти з нашого раціону та замінити їх на безлактозні.

Багато людей, в яких є нестерпність лактози можуть важко перетравлювати свіже молоко, але на кисломолочні продукти з лактозою дискомфорту не виникає. Наприклад, м’який сир, твердий сир або йогурт. Ці продукти виробляються з використанням процесів бродіння, які розщеплюють більшу частину лактози. І якщо такі кисломолочні продукти не викликають небажаних реакцій в організмі, вони можуть і далі залишатися в раціоні харчування. Головне, визначити для себе вид продукту і частоту його вживання.

Тим, хто молочні продукти виключає повністю, слід пам'ятати, що у разі безмолочної дієти, важливо стежити за наявністю в раціоні інших джерел кальцію, вітаміну А, В2 і вітаміну Д для попередження їх дефіциту.

Будьте здорові та стежте за тим, що їсте.

Більше порад про здорове харчування читайте на сторінці Світлани Фус facebook.com/svetlanafus

Читайте також: Дефіцит заліза в організмі: чому з'являється і як запобігти

Залиште свій коментар

Вибір редакції