Тенденції здорового харчування на 2021 рік

Тенденції здорового харчування на 2021 рік

Credits

Дієтологиня Світлана Фус розповіла про тренди, які на нас чекають у харчуванні 2021 року і на що варто звернути увагу.

Взагалі-то я не прихильниця нових сенсаційних дієт чи дієтичної моди. Я дотримуюсь правил і стандартів здорового харчування, які ґрунтуються на результатах новітніх досліджень, мають тривалий і позитивний вплив на здоров’я - збільшують тривалість життя і знижують ризики захворювань. Я уважно стежу за дієтичними тенденціями, але не все сприймаю серйозно. Можна знайти сотні порад щодо дієт: наприклад, виключати клейковину або молочні продукти, вживати лише овочі або, навпаки, лише продукти тваринного походження. Часто мода на деякі диводієти чи суперпродукти триває недовго, більшість з них не витримують перевірку часом, не знаходять наукового підтвердження.

Хочу поділитися з вами трендами, які нас чекають в харчуванні 2021 року, на що варто звернути увагу.

1. Все більше уваги приділяється здоровій їжі, тому, як правильно і, до речі, смачно харчуватися.

В зв'язку з пандемією коронавірусу для захисту від нього ми більше звертаємо увагу на зміцнення імунітету, покращення загального стану здоров'я за допомогою натуральних продуктів харчування. Тут варто згадати продукти багаті цинком, селеном, вітаміном С і вітаміном D, природні пробіотики.

2. Багато розмов про можливості веганства, вегетаріанства, флекситаріанства. Їхня популярність зростає з кожним роком. Це сприятиме не лише можливості кращого забезпечення харчуванням, а дає переваги для здоров’я та для клімату планети.

FAO - продовольча та сільськогосподарська організація ООН з трибуни Генеральної асамблеї ООН оголосила 2021 Міжнародним роком овочів та фруктів. Їхня  мета, щоб овочі та фрукти стали основою здорового харчування та більше людей включало їх у свій щоденний раціон.

3. Змінюється ставлення до конкретних продуктів харчування: жирів та цукру. В раціон повертаються корисні жири, а цукру буквально оголошується бойкот.

Знижується цікавість до низьковуглеводних дієт, захоплення кетогенною дієтою падає. Адже ця дієта виключає групи продуктів, які є найздоровішими: овочів, фруктів, цільного зерна. Вона є дефіцитною і може призвести до значних втрат для здоров'я через відсутність ключових компонентів, таких як клітковина, певні вітаміни і мінеральні сполуки.

4. Зростають вимоги до якості продуктів. Все більше людей уважно ставляться до їхнього складу. Харчові добавки і барвники стають неприйнятними.

5. Все важливішим стає індивідуальний підхід до харчування. Воно повинно бути адаптоване до потреб конкретної людини і націлене на тривале дотримання, а точніше - пожиттєве. Здорові харчові звички - прозаїчні та рутинні, вимагають індивідуального планування.

6. Набирають обертів та залишаються трендом на 2021 рік дієтологічні консультації онлайн. Карантин та локдаун в складному 2020 році ввів обмеження на безпосереднє спілкування. Хоча я вважаю, що роль особистої розмови в кабінеті дуже важлива, як для пацієнта, так і для лікаря. Але життя вносить свої корективи, тому записи на консультування дієтолога в онлайн-версії будуть тільки зростати.

Харчування - важливий складник для профілактики та лікування хвороб, для збереження здоров’я. Це інструмент, який допомагає нам бути здоровими і стрункими.

Більше порад про здорове харчування читайте на сторінці Світлани Фус facebook.com/svetlanafus

Читайте також: Як не переїдати на свята